logo itpoint.cz

TISCALI CALL NONSTOP

Nabídka neomezeného místního a dálkového volání za pouhých 250 Kč měsíčně a navíc s úsporou 250 Kč za aktivační poplatek při objednávce on-line ...

Alternativní operátor TISCALI právě představil další ojedinělou nabídku nejnižších cen za volání na trhu pevných linek.

TISCALI již začala nabízet všem domácím uživatelům se zájmem o levné volání nový tarif TISCALI CALL NONSTOP, který umožňuje neomezená místní a dálková volání na pevnou linku za měsíční poplatek jen 250 Kč.

Do 31.7. 2006 mohou navíc všichni noví zákazníci již při objednání tarifu okamžitě ušetřit 250 Kč za standardně vyžadovaný aktivační poplatek, který TISCALI nebude účtovat zákazníkům, kteří objednají tarif TISCALI CALL NONSTOP on-line na webových stránkách TISCALI.

Bude-li započtena k účtu za volání DPH, uživatelé TISCALI CALL NONSTOP ušetří více než 700 Kč ročně v porovnání se srovnatelnou nabídkou hlasového tarifu dominantního operátora Českého Telecomu.

TISCALI CALL NONSTOP je v poslední době již druhou nabídkou hlasových služeb od TISCALI s rekordně nízkými cenami za volání. Od 1.6.2006 totiž TISCALI nabízí nejlevnější minutové sazby na českém trhu za místní a dálková volání - pouhou 1 Kč za minutu volání ve špičce a jen 0,50 Kč za minutu volání mimo špičku.

Článek ze dne 7. června 2006 - středa