logo itpoint.cz

TISCALI snižuje ceny místních a meziměstských hovorů

Služba TISCALI CALL nabízí místní a meziměstské hovory za pouhou 1 Kč za minutu ve špičce a 50 haléřů za minutu mimo špičku ...

Od 1. června 2006 přichází společnost TISCALI s nejlevnějšími cenami za místní a meziměstské telefonní hovory za minutu na českém trhu.

TISCALI nabídne jedinou (a snadno zapamatovatelnou) sazbu za místní i meziměstské hovory z pevných linek :

Navíc společnost TISCALI nabídne zákazníkům nejnižší cenu na trhu za volání z pevných linek na mobily ve špičce : jen 3,80 Kč za minutu.

A konečně, TISCALI nabídne nové a nižší sazby mezinárodních hovorů, počínaje cenou pouhých 2,50 Kč za minutu volání do sousedních států - Německa, Polska, Rakouska a na Slovensko.

Uživatelé služby TISCALI CALL mohou nyní ušetřit až 43 % na nákladech za volání přes pevnou telefonní linku, ve srovnání s cenami nejpoužívanější služby Telefon Standard, dominantního operátora - Českého Telecomu.

Služba TISCALI CALL je uživatelům dostupná pomocí předvolby operátora (CPS). Za zřízení služby je účtován jednorázový poplatek 210,- Kč, který však není vyžadován v případě současné aktivace jakékoli služby superrychlého internetu TISCALI ADSL. Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

Detailní informace o službě TISCALI CALL jsou k dispozici na webové stránce volani.tiscali.cz nebo na Infolince TISCALI na čísle : 800 184 184.

Článek ze dne 25. května 2006 - čtvrtek