logo itpoint.cz

TrustPort Phoenix Rebel pro domácí uživatele ZDARMA i v roce 2006

Společnost AEC, přední český výrobce a poskytovatel řešení a služeb pro informační bezpečnost nabízí domácím uživatelům i v tomto roce možnost používat bezplatně unikátní produkt TrustPort® Workstation.

Parametry bezplatného užívání produktu jsou nastaveny obdobně jako v roce 2005. Základní podmínkou je, aby byl uživatel registrován a produkt využíván výhradně pro domácí nekomerční účely. Na webových stránkách společnosti AEC jsou stále k dispozici ke stažení aktuální šedesátidenní trial verze TrustPort® Workstation a příslušné on-line registrační formuláře. Běžní uživatelé mohou registrací získat "ostrý" licenční klíč s platností šest měsíců. Čtenáři vybraných počítačových časopisů pak mohou v rámci speciálních akcí získat licenční klíč s platností dvanáct měsíců (registrace je v tomto případě podmíněna znalostí příslušného hesla zveřejněného v daném periodiku).

Uživateli, který se zaregistruje prostřednictvím on-line formuláře, je na jeho e-mailovou adresu automaticky obratem zaslán unikátní licenční klíč (soubor s příponou .key) vystavený na jeho jméno. Importem tohoto klíče do stávající trial instalace produktu TrustPort® Workstation se z ní stává plná verze, ve které jsou dostupné veškeré funkce, včetně možnosti aktualizace antivirového programu prostřednictvím internetu apod. Uživatelé registrovaní zdarma sice nemají přístup k řádné technické podpoře společnosti AEC, budeme však velice rádi, pokud se na nás budou i nadále obracet s případnými náměty.

TrustPort® Workstation je unikátní řešení z vývoje společnosti AEC. Jeho klíčovou komponentou je antivirový program TrustPort® Antivirus vybavený skenovacími technologiemi Norman a BitDefender. Dále obsahuje TrustPort® Personal Firewall pro ochranu před hrozbami přicházejícími z internetu, TrustPort® Disk Protection pro šifrování citlivých dat, TrustPort® Data Shredder pro jejich skartaci a TrustPort® eSign pro práci s elektronickým podpisem. Tento komplexní balík bezpečnostních produktů je zárukou maximální ochrany počítače i dat, které jsou na něm uloženy.

Stažení trial verze TrustPort® Workstation je kdispozici ZDE.

Článek ze dne 8. února 2006 - středa