logo itpoint.cz

United Mobile - jedinečná šance pro amatérské modelky

Švýcarský operátor mobilních telefonních služeb, United Mobile, hledá prostřednictvím výjimečné aukce eBay tvář pro svoji novou reklamní kampaň ! Dražba eBay začíná 13. července 2006 od 19:30 a končí 31. července.

Pod heslem : "Vydraž si slávu" se vydává švýcarský operátor mobilních telefonních služeb, firma United Mobile, se svou neobvyklou iniciativou na hledání modelek. Od 13. do 23. července 2006 mohou získat mladé modelky od 18 let dražbou na stránce eBay práci modelky pro mezinárodní reklamní kampaň podniku. Podnik chce tímto způsobem najít pokud možno původní reklamní osobnost pro svou nabídku mobilních telefonních služeb, která je jedinečná ve světě, a současně dát amatérkám opravdovou příležitost, aby uskutečnili svůj sen o kariéře modelky.

Vítězka bude 31. července 2006 v rámci profesionálního fotografování vyhlášena za "tvář United Mobile". Mezinárodní reklamní kampaň bude na celém světě spuštěna koncem léta 2006. Výnos z dražby bude věnován mezinárodní organizaci na pomoc dětem "World Vision". Hledáme atraktivní ženy z celého světa ve věku mezi 18 a 35 lety se sympatickým přirozeným dojmem. Dražba eBay začíná 13. července 2006 od 19:30 a je zcela jednoduchá.

Zájemkyně se zaregistrují na stránce http://www.ebay.de - pod heslem "Chance of your life" nebo "model job" kliknutím myši na "Kontakt mit dem Verkäufer", napíšou do textového pole "Ja, ich will die Chance meines Lebens nutzen" a pak se kvalifikují svojí fotografií postavy, jakož i kopií svého občanského průkazu do dražby.

Všechny informace možno najít také na adrese http://www.united-mobile.com/ebay. Účastnice s nejvyšší nabídkou bude pozvána 31. července 2006 na náklady firmy United Mobile do Německa na celodenní fotografování ve studiu.

Těžištěm kampaně je mezinárodní mobilní telefonní služba firmy United Mobile, se kterou se mohou osoby cestující do zahraničí na celém světě cítit jako doma a za neobyčejně přátelské ceny komunikovat přes mobil. Tak například došlé hovory jsou ve více než 80 zemích světa zdarma. "Abychom vybudovali globální konkurenceschopnou a moderní síť, zvolili jsme nová technická a strategická řešení," říká Sven Donhuysen, ředitel a prezident firmy United Mobile. "Pak se rozumí samo sebou, že i na poli marketingu použijeme nekonvenční přístup." V plánovaném hlavním reklamním motivu bude modelka sedět na zelené pohovce před měnícím se pozadím a telefonovat.

Tento motiv se přizpůsobí mezinárodně jak pro klasické reklamy a externí reklamy, tak i pro online marketing a obchodní marketing. Firma United Mobile je mezinárodně činný operátor mobilních telefonních služeb se sídlem ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku. Podnik, který existuje od roku 2001, disponuje vlastní síťovou infrastrukturou a nabízí na celém světě levné a kvalitní mezinárodní služby mobilní komunikace. Filozofie firmy United Mobile tkví v tom, že nabízí osobám cestujícím do zahraničí sazby za mobilní telefonování na úrovni domácích sazeb. Síť firmy United Mobile v současnosti pokrývá 125 zemí na celém světe a průběžně se rozšiřuje.

Článek ze dne 12. července 2006 - středa