logo itpoint.cz

V březnu se uskutečnil Partnerský den AEC

Začátkem března letošního roku proběhlo tradiční setkání obchodních partnerů AEC, Partnerský den 2006 ...

Letos jsme se rozhodli uspořádat toto setkání, nejen v Praze, jak je zvykem, ale navíc i v Brně, což uvítali hlavně partneři pocházející z Moravy. Pražské setkání se uskutečnilo v reprezentativních prostorách hotelu Diplomat a brněnské v restauraci Fontána. Obou setkání se zúčastnily desítky obchodních partnerů i potenciálních partnerů z celé České Republiky, kteří měli zájem dozvědět se informace o partnerském prodeji produktů řady TrustPort® Phoenix Rebel.

 Brno Účastníkům byli seznámeni s novým partnerským programem a s výhodami partnerského prodeje. Bylo jim představeno kompletní portfolio produktů z vývoje společnosti AEC a poskytovaných služeb v oblasti bezpečnosti dat.

Na setkání zazněly i obchodní argumenty pro prodej těchto produktů. Asi největší prostor byl věnován představení produktu TrustPort® Internet Gateway, antivirové a antispamové ochraně na vstupní bráně. Účastníci si vyslechli i technicky zaměřenou část věnovanou právě tomuto produktu a problematice spamu obecně.

Na závěr programu byli účastníci seznámeni s podmínkami partnerské soutěže na rok 2006, ve které mohou získat hodnotné ceny. Zároveň byly vyhlášeny výsledky za rok 2005 a 10 nejlepších partnerů si odneslo ceny v hodnotě 20 000 korun. V neposlední řadě byli na každém setkání vylosováni 2 účastníci, kteří dostali MP3 přehrávač a 50 licencí produktu TrustPort® Internet Gateway.

 Praha

Nikdo z účastníků však neodešel s prázdnou. Každý dostal jako dárek 5 licencí produktu TrustPort® Workstation.

Všem našim partnerům přejeme hodně úspěchů v prodeji produktů TrustPort® a výhercům partnerské soutěže za rok 2005 ještě jednou gratulujeme.

Těšíme se na shledanou zase za rok na Partnerském dni 2007.

Článek ze dne 22. března 2006 - středa