logo itpoint.cz

V novém sídle firmy ve Stodůlkách vybudoval Aktis velké moderní vývojářské a testovací centrum

Společnost Aktis a.s. vyvíjí a vyrábí vlastní informační systémy řady G2, G3 a G4, známé pod značkou ABRA. Změna sídla společnosti Aktis a.s. je důsledkem dlouholetého růstu firmy. Prostory v ulici Na Valentince na pražském Smíchově, kde firma sídlila od roku 1995, již svou kapacitou nestačily potřebám společnosti.

Od roku 1995 vzrostl počet zaměstnanců Aktis a.s. z tehdejších třiceti na dnešních téměř sto a vedení společnosti předpokládá, že se firma bude i nadále rozrůstat: „V budoucnu plánujeme ještě vetší nárůst pracovníků a dosavadní prostory byly vzhledem k nedostatku místa již nevyhovující,“ řekl ředitel společnosti a předseda představenstva Jaroslav Řasa.

Aktis a.s. / Stodůlky

Nové prostory společnosti v Jeremiášově ulici v pražských Stodůlkách mají plochu přes 1000m2 a pracovníkům firmy Aktis, a.s. v nich je k dispozici několik jednacích místností i velké moderní vývojářské a testovací centrum.

Pro svých více než 17 000 aktivních zákazníků vybudoval Aktis moderní call centrum, které je připraveno pomocí IP telefonů odpovídat na zákaznické dotazy, řešit jejich problémy a okamžitě reagovat na veškeré požadavky.

"Naši klienti mají vedle call centra možnost využít i bezplatná školení systému ABRA v moderně vybavených školících místnostech," přiblížil další novou výhodu pro zákazníky Aktis a.s. Jaroslav Řasa.

 

Vývoj produktů v firmě Aktis podléhá procesu řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001. V rámci tohoto procesu probíhá i testování jednotlivých produktů ABRA. Certifikát je udělen produktu, který prošel řádným testováním a nevykazuje žádné závažné nedostatky. Certifikát je vlastně doporučení vedoucího divize testování, nebo jím pověřené osoby, k prodeji dané verze produktu. Takovou verzi nazýváme "certifikovanou".

Článek ze dne 31. července 2006 - pondělí