logo itpoint.cz

Více než 85 tisíc zákazníků Telefónica O2 využívá mobilní vysokorychlostní CDMA připojení

Nárůst zákazníků během první poloviny roku 2006 přesáhl 20 procent, díky zvyšování pokrytí a kapacity sítě. Bezdrátové vysokorychlostní pokrytí společnosti Telefónica O2 pomocí CDMA-EVDO v současné době využívá takřka 85 % obyvatel České republiky s bezdrátovým vysokorychlostním přístupem k internetu s rychlostmi do 1 Mbps.

Počet zákazníků využívajících vysokorychlostní mobilní přístup k internetu prostřednictvím technologie CDMA2000 – 1xEVDO, poskytovaný Telefónica O2 Czech Republic a.s., překročil v červenci hranici 85 000.

"V závislosti na pokračujícím růstu sítě CDMA jsme potěšeni, že můžeme dále rozvíjet naše vedoucí postavení a pokračovat v důvěře, kterou v nás naši zákazníci vložili, a poskytovat to nejlepší z mobilních vysokorychlostních služeb," říká Andrei Torriani, výkonný ředitel pro Marketing, Telefónica O2 Czech Republic, a dodává : "Díky našim kontinuálním investicím do pokrytí a kapacity CDMA, kombinovaných s našimi dalším rozšiřováním vysokorychlostních služeb ADSL, budeme pokračovat v úsilí poskytnout všem zákazníkům v České republice to nejlepší možné portfolio internetového připojení."

Bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu pomocí technologie CDMA od společnosti Telefónica O2 Czech Republic je v současné době nejpoužívanějším a nejdostupnějším typem mobilního vysokorychlostního připojení na českém trhu. Za první pololetí letošního roku se počet uživatelů tohoto připojení zvýšil o více než 14 tisíc.

Článek ze dne 31. července 2006 - pondělí