logo itpoint.cz

viphone break má přes 10000 uživatelů

Za dva a půl měsíce, co je služba k dispozici v plném provozu, si získala neuvěřitelnou oblibu. Přesný počet uživatelů k dnešnímu dni (v 8.17 hodin) je 10 882. Prodlužujeme také do 1. června úspěšnou akci pro studenty, při níž mohou získat 150 korun jako úvodní kredit pro volání.

Telefonování přes internet s viphone break využívá již více než 10 000 uživatelů !

Produkt viphone break je na trhu od 15. února 2006 a v tuto chvíli jej využívá přes 10 tisíc uživatelů. Všichni mají možnost telefonovat přes internet v síti viphone break zadarmo, ostatní volání na pevné i mobilní linky celého světa je za velmi nízké sazby - např. 1 Kč včetně DPH za minutu na pevné linky do ČR, USA, Německa a dalších 27 zemí nebo 4,50 Kč včetně DPH za minutu do mobilních sítí v ČR.

"Každý nový uživatel obdrží do začátku kredit, aby si mohl naši službu vyzkoušet, říká Otakar Seďa z Unient Communications a dodává : "Navíc jsme připravili výhodnou nabídku pro studenty, díky níž získají jako počáteční kredit až 150 korun."

Studenti si mohou nyní vyzkoušet volání s viphone break ještě výhodněji. Do začátku dostanou volací kredit 150 Kč. Stačí poslat SMS ve formě VIPHONE STUDENT na číslo 9001130 a zaregistrovat se na www.viphone.cz/student nejpozději do 1.června 2006.

A ještě něco - každý stávající uživatel může získat kredit v hodnotě 30 Kč, pokud nový uživatel uvede při registraci jeho telefonní číslo viphone break jako referenci. Jde o určitý způsob poděkování stávajícím uživatelům.

O službě viphone break

Ke službě viphone break se lze přihlásit zasláním SMS v ceně 30 Kč ve tvaru VIPHONE na číslo 9001130. Po registraci obdrží každý uživatel úvodní kredit 100 Kč na volání, který může použít na jakékoli hovory na pevnou nebo mobilní linku po celém světě.

Každý uživatel viphone break obdrží při registraci své telefonní číslo, na které se mu kdokoli z jakékoli sítě dovolá. Vše funguje beze smluv a hlavně bez měsíčních paušálů. Každý platí pouze za to, co provolá, ani korunu navíc.

Dobíjení kreditu je možné dvěma způsoby - přes e-shop a voláním uvnitř sítě viphone. Za provolanou minutu bude účastníkovi připsáno na jeho účet 0,20 Kč. Na každé volané číslo v síti viphone break je započítán kredit maximálně za 1 hodinu volání v měsíci. Výsledkem je každý měsíc připsaný kredit ve výši až 120 korun pro další volání.

Hovory se uskutečňují prostřednictvím webového rozhraní nazvaného viphone communicator, který umožňuje například přesměrovat nepřijímaný hovor do hlasové schránky, vést si seznam kontaktů, mít k dispozici přehled hovorů nebo spravovat účet.

Uživatelé si také mohou koupit speciální adaptér pro připojení běžného analogového telefonu a telefonovat tak i bez zapnutého počítače. Prakticky tím tedy nahradí pevnou telefonní nebo při použití WiFi telefonu mobilní linku. Více informací naleznete na www.viphone.cz/break.

Často volané destinace

Destinace Pevné linky Mobilní sítě
Česká republika 1 4,5
USA, Kanada, Čína 1 1
Velká Británie, Německo, Rakousko 1 9
Rusko 7 7
Slovensko 2 7
Itálie, Francie 1 9

Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH a kompletní ceník naleznete na http://www.unient.cz/cenik.html.

Článek ze dne 3. května 2006 - středa