logo itpoint.cz

Vltava Stores - nová fúze na českém internetu

V měsíci červnu byla dokončena fúze tří společností působících na českém internetovém trhu - Vltava Stores a.s., InternetShops a.s. a Cybex Distribution s.r.o. Od 1.7.2006 všechny společnosti vystupují pod jediným společným jménem – Vltava Stores a.s.

Tím se Vltava Stores a.s. stává provozovatelem předních českých internetových obchodů :

Fúzí dochází k formálnímu potvrzení již uskutečněných strukturálních a organizačních změn, kterými prošly společnosti InternetShops a Cybex Distribution během posledního roku.

O kvalitě a síle internetových obchodů Vltava Stores svědčí nejen tradice a zkušenost, ale také dynamika meziročního růstu obratu (52% v roce 2005) a v neposlední řadě také získání významného ocenění Obchodník roku 2005 v kategorii internetových obchodníků na českém trhu.

Vltava Stores je také jediným společníkem slovenské společnosti CP Internet s.r.o., která provozuje přední internetový obchod na Slovensku - Dunaj.sk.

"Cílem vedení společnosti je vybudování stabilní a dominantní značky VltavaStores.cz na českém internetovém trhu," sdělil generální ředitel  společnosti Vltava Stores, ing. Josef Suchánek a doplnil : "Předpoklady pro splnění těchto cílů jsou poměrně příznivé, je to zejména tradice a stabilita - nejstarší internetový obchod na českém trhu Vltava.cz letos slaví již 10. výročí, dále pak dynamika růstu celé společnosti, šíře nabízeného sortimentu zboží a služeb a také vstup investičního kapitálu do společnosti v průběhu loňského roku.

Článek ze dne 14. července 2006 - pátek