logo itpoint.cz

Vltava Stores podruhé Obchodníkem roku

Společnost Vltava Stores, provozovatel rodiny internetových obchodů, získala ve své kategorii ocenění "GE Money Multiservis Obchodník roku 2006". Po loňském úspěchu se tak společnost Vltava Stores stala prvním držitelem tohoto ocenění v kategorii internetových obchodů, který vítězství dosáhl opakovaně.

Společnost Vltava Stores a.s., provozující internetové obchody Cybex.cz, Vltava.cz, ElectroHall.cz, MusicKatalog.cz, AllMusic.cz a Dunaj.sk, byla 10. října 2006 na slavnostním večeru ve Slovanském domě v Praze vyhlášena internetovým obchodem roku 2006. Po vítězství v roce 2005, kdy ještě pod názvem InternetShops zvítězila poprvé, tak společnost Vltava Stores jako první internetový obchod v historii soutěže dokázala vítězství obhájit.

Ocenění na slavnostním vyhlášení přebral generální ředitel společnosti Josef Suchánek, který tuto událost komentoval : "Zisk obchodníka roku je pro nás především projevem důvěry a ocenění našich služeb zákazníky. A stejně jako v loňském roce i letos chápeme toto ocenění především jako závazek pro další zlepšování péče o zákazníky, šíře a kvality zboží a služeb našich obchodů. Budou to právě zákazníci, kteří nás budou v budoucnu hodnotit nejen v podobných anketách, ale především svým nakupováním."

Prestižní ocenění "GE Money Multiservis Obchodník roku 2006" je již čtvrtým rokem udělováno nejlepším obchodníkům ve svých kategoriích. Od svého vzniku se stalo respektovaným hodnocením kvality nabídky a služeb jak ze strany obchodníků a odborníků, tak ze strany veřejnosti. Letošní ročník byl rekordním jak z hlediska počtu hlasujících zákazníků, tak z hlediska zájmu obchodníků o slavnostní vyhlášení výsledků.

Článek ze dne 24. října 2006 - úterý