logo itpoint.cz

VoIPtelefony.cz v novém - ještě více fotek

FAYN pokračuje v budování největší galerie VoIP zařízení v Česku ...

 WELL LP-302 VoIP telefon
WELL LP-302 VoIP telefon

Uvažujete o pořízení nového telefonu pro volání přes internet ?

Chtěli byste si ho nejprve prohlédnout ze všech stran a dokonce i zespodu ?

Někde se dozvíte, že jste příliš nároční. My si to nemyslíme. My taky chceme vědět, co kupujeme. A proto pro vás už několik týdnů budujeme největší galerii VoIP zařízení v Česku – www.voiptelefony.cz - podívejte se !

IP Telefony - lze volat i bez počítače

IP telefon můžete připojit přímo do zásuvky s internetem, nepotřebujete počítač ani žádný další software. IP telefon vypadá stejně, jako běžný telefon a stejně tak snadno ho používáte. Za IP telefon lze často připojit také počítač. Nejlepší volba, když chcete nahradit pevnou linku.

USB Telefony - k volání je potřeba počítač

USB telefon připojíte přímo do svého počítače. Chcete-li telefonovat, musí být váš počítač zapnutý. Počítač nemusí být vybaven zvukovou kartou. K USB telefonu je potřeba stáhnout si také softwarový telefon. USB Telefon vypadá podobně jako běžný stolní nebo přenosný telefon, ale vyžaduje počítač. Nejlepší volba pro ty, kteří volají, když pracují s počítačem.

HeadSety - nejlevnější řešení – nasaď a volej

HeadSet je jednoduchá náhlavní souprava (sluchátka a mikrofon). Soupravu zapojíte do vašeho počítače, který musí být při volání zapnutý. Počítač musí být vybaven zvukovou kartou. Nejlevnější volba pro ty, kteří chtěji ušetřit nebo nezávazně vyzkoušet.

Brány a routery - když chcete volat přes internet se svým původním analogovým telefonem

VoIP brána (gateway) umožňuje připojení analogových telefonů k internetu. VoIP Bránu zapojíte do zásuvky s internetem a do VoIP brány připojíte běžný telefon a obvykle můžete také váš počítač.  Router je vícefunkční zařízení, díky kterému může jedno připojení k internetu sdílet více počítačů. Slouží pro překlad IP adres, obsahuje Firewall apod. Některé routery fungují také jako VoIP brána.

Článek ze dne 17. února 2006 - pátek