logo itpoint.cz

VOLNÝ expanduje s nejrychlejší vysokorychlostní sítí ADSL2+ do Prahy

VOLNÝ představuje neomezený vysokorychlostní internet a volání bez paušálu za telefonní linku ve své vlastní síti ...

VOLNÝ, nejdynamičtější alternativní operátor v ČR, rozšířil do Prahy nejmodernější pevnou vysokorychlostní síť ADSL2+ v ČR i ve střední Evropě. Na této síti VOLNÝ nabízí uživatelům neomezený vysokorychlostní internet a zároveň telefonování bez nutnosti platit Českému Telecomu nedávno zdražený měsíční paušál za pevnou telefonní linku.

Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ, uvádí: "Na naší vysokorychlostní síti ADSL 2+ poskytujeme služby jako první operátor v ČR i ve střední Evropě od října loňského roku. Její pilotní provoz ve 3 regionech se ukázal jako velice perspektivní, proto jsme se rozhodli expandovat do dalších lokalit. Po hlavním městě budou na podzim následovat další velká města jako Brno a Ostrava."

Úvodní produkt na síti VOLNÝ vychází z poptávky zákazníků po skutečně vysokorychlostním připojení bez omezení a dalších skrytých poplatků. Za 699 Kč měsíčně VOLNÝ nabízí trvalé internetové připojení o rychlosti 2 Mbit/s bez limitů na přenos dat či omezování rychlostí. Zákazník se zbaví nedávno zvýšeného paušálu za telefonní linku Českému Telecomu, a přitom může telefonovat se službou VOLNÝ TelefoNet. Při telefonování pak platí výhodné minutové sazby pouze za to, co skutečně provolá, a žádné další poplatky za používání telefonní linky.

"Zákazníci mají nyní jedinečnou možnost, pořídit si nejlevnější možné řešení pro internetové připojení a telefonování přes pevnou linku za jediný paušální poplatek na našem trhu," dodává Clemens Wohlmuth.

Na své si přijdou i uživatelé, toužící po vůbec nejrychlejším ADSL připojení o rychlosti 10 Mbit/s u nás. Toto ADSL připojení VOLNÝ nabízí jako jediný operátor na našem trhu a to za 2290 Kč měsíčně. Cena opět zahrnuje také nelimitovaný objem stahovaných dat. Takto vysoká rychlost ADSL připojení umožňuje provoz náročných multimediálních aplikací, poslech a stahování on-line hudby, her či sledování on-line TV.

Přední telekomunikační operátor VOLNÝprovozuje vlastní přístupovou ADSL2+ síť v Praze, Příbrami, Mladé Boleslavi a Kladně. Jeho standardní služby vysokorychlostního internetu jsou dostupné v celé ČR až do rychlosti 4 Mbit/s, Technologie ADSL2+, na které VOLNÝ služby poskytuje, dovoluje připojení k internetu přes telefonní linku o rychlosti až 25 Mbit/s. Nejvyšší komerčně nabízená služba od VOLNÝ je o rychlosti 10Mbit/s.

Více o aktuální nabídce služeb na síti VOLNÝ ADSL2+ naleznete na http://adsl.volny.cz nebo na bezplatné lince 800 880 880.

Článek ze dne 14. června 2006 - středa