logo itpoint.cz

VOLNÝ Hlas Nonstop - neomezené volánína pevnou linku

VOLNÝ přichází s novou službou VOLNÝ Hlas Nonstop, která nabízí neomezené volání do pevných sítí v ČR ! Novou službu VOLNÝ Hlas Nonstop nabízí VOLNÝ od 1.8. 2006.

VOLNÝ, nejdynamičtější alternativní telekomunikační operátor v České republice, přichází s novou službou VOLNÝ Hlas Nonstop. VOLNÝ Hlas Nonstop nabízí neomezená místní a meziměstská volání do pevných sítí v ČR za měsíční paušál jen 244 Kč bez DPH (290 Kč vč. DPH). Zákazníci tak mohou volat na pevnou linku neomezeně, 24 hodin denně, zdarma. Podobně jako VOLNÝ Hlas je i služba VOLNÝ Hlas Nonstop založena na předvolbě operátora, tzn. zákazníci používají svoji klasickou pevnou telefonní linku, ale volají prostřednictvím telekomunikační sítě VOLNÝ.

Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ, říká: "S novou službou VOLNÝ Hlas Nonstop přinášíme našim zákazníkům výhodu neomezeného volání do pevných sítí za měsíční paušál. Tuto nabídku uvítají především ti, kteří volají často a díky této nové službě mohou výrazně snížit své náklady na telefonování."

Nová služba VOLNÝ Hlas Nonstop je určena rezidenčním zákazníkům. Za měsíční paušál VOLNÝ nabízí neomezené volání do pevných sítí v České republice. V porovnání s cenami Českého Telecomu za obdobnou službu (tarif Telefon Nonstop) ušetří zákazníci například na paušálu 19 % měsíčně.

Služba VOLNÝ Hlas Nonstop je dostupná na všech pevných telefonních linkách v ČR. Umožňuje uživatelům telefonovat kamkoliv a kdykoliv ze stávající pevné linky, aniž by bylo nutné měnit telefonní číslo nebo vytáčet kód operátora před každým hovorem. VOLNÝ Hlas Nonstop má také řadu dalších výhod. Kromě nízkých minutových sazeb je to například on-line přehled uskutečněných volání na webových stránkách www.volny.cz v sekci Moje služby.

Počet hovorů není omezen. Místní a meziměstská volání nejsou účtována po dobu prvních 30 minut, poté jsou hovory účtovány minutovými sazbami dle ceníku služby.

Článek ze dne 31. července 2006 - pondělí