logo itpoint.cz

VOLNÝ Internet - zvýšení datových limitů pod stromeček

VOLNÝ, v rámci vánoční nadílky v podobě dárkových poukazů Datart až ve výši 1000,- Kč, zvyšuje datové limity u služby VOLNÝ Internet. Zvýšení se týká všech - nových i stávajích zákazníků.

Společnost VOLNÝ, významný alternativní telekomunikační operátor, od 1. prosince zvyšuje datové limity u služby VOLNÝ Internet. Nové datové limity budou zvýšeny až na 15 GB. Zvýšení datových limitů u rychlostních tarifů se týká všech zákazníků VOLNÝ Internet. Toto navýšení datových limitů je trvalé, není tedy nijak časově omezeno.

U zákazníků VOLNÝ Internet s tarifem 512 kbit/s se datový limit ze současných 2 GB zvyšuje na 4 GB, datový limit u tarifu 2048 kbit/s se pak z 10 GB zvýší na 15 GB. Další tarify již v současné době nejsou datově limitovány.

"Lidé používají internet stále častěji a více intezivně. Uživatelé internetu často stahují větší soubory a nízké datové limity, které používá většina telekomunikačních operátorů, se pro ně stávají problémem. Proto jsme se rozhodli vyjít zákazníkům vstříc a zvýšili jsme datové limity u všech omezených tarifů VOLNÝ Internet," říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

VOLNÝ ve své nabídce přináší nejvýhodnější vysokorychlostní internetové připojení na českém trhu, ceny začínají již na 249,- Kč měsíčně. Toto navýšení datových limitů VOLNÝ přidává k vánočním dárkům, které si přichystal pro své nové zákazníky - pokud si do 31. prosince 2006, zákazníci objednají internetové připojení získají poukázku na nákup v obchodech Datart, a to podle zvoleného rychlostního tarifu až v hodnotě 1000,- Kč.

Článek ze dne 1. prosince 2006 - pátek