logo itpoint.cz

VOLNÝ jako první výrazně zvyšuje rychlosti ADSL internetu

VOLNÝ jako první operátor nabízí skutečný vysokorychlostní internet o rychlosti půl megabit za méně než 400 Kč ...

Doslova raketové připojení k internetu za doposud nevídanou cenu mohou nyní získat uživatelé internetu u telekomunikačního operátora VOLNÝ. Od 10. ledna 2006 nabízí VOLNÝ za bezkonkurenční měsíční poplatek 399 Kč vysokorychlostní internet VOLNÝ ADSL 512 o rychlosti 512/128 kbit/s.

"Díky aktuální cenové nabídce si skutečné vysokorychlostní připojení může dovolit každý," komentuje novou službu Michael Fried, generální ředitel VOLNÝ. "Jsme rádi, že VOLNÝ je opět prvním prvním operátorem, který posunuje Českou republiku na nejnovější evropskou úroveň broadbandového připojení, co do poměru cena/výkon. Navíc půlmegabitové ADSL připojení je již skutečný broadband, který uživatelům dává mnohem širší možnosti uplatnění. Využít jej lze zejména pro nově se rozvíjející aplikace jako přenos IP telefonie, digitálního vysílání, videokonferencí apod."

VOLNÝ se řadí k průkopníkům dostupného vysokorychlostního připojení u nás. V květnu 2005 jako první nabídl internetové připojení o rychlosti 256/64 kbit/s pod magickou hranici 400 Kč, a zahájil tak vlnu snižování cen internetu u nás. Nyní tuto hranici posouvá ještě dál. Za 399 Kč měsíčně nabízí VOLNÝ jako první internet o rychlosti 512/128 kbit/s. Uživatelé mohou navíc získat modem za 1 Kč při podpisu smlouvy na 1 rok. Tak jako o u všech ADSL služeb VOLNÝ nebude ani na toto připojení uplatňovat tzv. Fair Use Policy, omezení rychlostí při vyšším stahování dat.

Ani stávající uživatelé služeb VOLNÝ ADSL nepřijdou zkrátka. VOLNÝ připravuje od 1. února razantní zvýšení rychlostí ADSL připojení u všech svých současných uživatelů. Měsíční poplatek, který nyní uživatel platí, však zůstane zachován i při mnohonásobně vyšší rychlosti. Převod bude proveden automaticky a zcela zdarma.

Článek ze dne 9. ledna 2006 - pondělí