VOLNÝ má nového generálního ředitele

Mgr. Clemens Wohlmuth byl s platností od 1. dubna 2006 jmenován na pozici generálního ředitele společnosti VOLNÝ, která je vedoucím poskytovatelem telekomunikačních služeb a dceřinnou společností Telekom Austria AG.

 Clemens Wohlmuth Clemens Wohlmuth povede společnost s cílem naplnit její ambice růstu v internetovém i telekomunikačním sektoru v České republice. Bude zodpovědný za více než 200 zaměstnanců v České republice, za další rozvoj vysoce kvalitních internetových a hlasových služeb, zejména ADSL a Voice Over IP pro domácnosti i firemní zákazníky, služeb na bázi zpřístupnění místní smyčky (LLU) a bezdrátového internetu na frekvenci 5,4 GHz.

Wohlmuth Clemens zastával pozici finančního a provozního ředitele u telekomunikačního operátora VOLNÝ od září 2000. Před příchodem do Čech působil v mateřské s společnosti Telekom Austria AG, kde byl v rámci finančního oddělení zodpovědný za změnu struktury internetových služeb. V předchozím období pracoval jako konzultant Ernst & Young Management Consulting ve Vídni.

Clemens Wohlmuth je rakouským občanem, vystudoval University of Economics and Business Administration ve Vídni a University of Illinois v USA.

Clemens Wohlmuth ke svému jmenování uvádí : "Nabídka pozice CEO ve společnosti VOLNÝ mě velmi potěšila. Jsem vděčný za výborný stav firmy, který zde zanechal kolega Michael Fried, a přeji mu vše nejlepší v jeho budoucí kariéře. Můj cíl pro budoucnost VOLNÝ je jednoduchý: rozvíjet a rozšiřovat náš business a pokračovat v nabídce bezkonkurenčních telekomunikačních a internetových služeb."

Clemens (36) bude nadále působit v Praze. Mezi jeho zájmy patří seskoky padákem, horolezectví a lyžování.

Michael Fried - generální ředitel VOLNÝ od února 2005 do března 2006 se rozhodl vrátit do Vídně, kde bude působit jako marketingový a obchodní ředitel pro rakouského mobilního operátora One.

Článek ze dne 8. března 2006 - středa

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...