logo itpoint.cz

VOLNÝ nabízí na zkoušku dvoumegabitový internet za 389 Kč

Speciální nabídku pro zájemce o rychlý internet připravil telekomunikační operátor VOLNÝ. Při objednávce základní služby vysokorychlostního internetu VOLNÝ ADSL 512 za 389 Kč měsíčně VOLNÝ zdarma zvýší rychlost služby na 2 Mbit/s. Na vyzkoušení vyšší internetové služby dostanou uživatelé první tři měsíce ...

Díky této akci mohou posoudit, zda využijí internetové připojení s vyšší rychlostí nebo jim postačuje základní služba. Ke čtyřnásobně vyšší internetové rychlosti VOLNÝ přidá na první 3 měsíce i vyšší datový limit 10 GB a aktivaci služby zdarma.

"Zjistili jsme, že zákazníci, kteří si poprvé pořizují internet, často neví, jakou si mají zvolit rychlost u svého internetového připojení. VOLNÝ jim nyní tuto volbu usnadní. Uživatelé totiž u nás mají jedinečnou možnost si zcela bezrizikově vyzkoušet internet o vyšší rychlosti za cenu základního internetového připojení. Nastávající prázdniny jsou pro takovou příležitost ideální," říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

Po uplynutí tříměsíční doby však VOLNÝ nebude nutit uživatele využívat vyšší službu za vyšší cenu jak tomu je u některých konkurenčních firem. VOLNÝ uživatelům automaticky vrátí připojení na objednaných 521/128 kbit/s za 389 Kč. Pokud se však uživatel rozhodne, že mu vyhovuje připojení s vyšší rychlostí, VOLNÝ mu zdarma službu převede na dvoumegabitové připojení za měsíční paušál 589 Kč.

Kromě aktivace zdarma a vyššího datového limitu na 3 měsíce VOLNÝ v rámci akční nabídky poskytuje také slevu na samoinstalační balíček s ADSL modemem ASUS. 
K vyzkoušení rychlého internetu VOLNÝ ADSL stačí vyplnit objednávku na webových stránkách www.volny.cz, zavolat na linku 800 880 880 či osobně navštívit Zákaznické středisko v Praze 3.

Článek ze dne 29. května 2006 - pondělí