logo itpoint.cz

VOLNÝ několikanásobně zvýšil prodej vysokorychlostního připojení VOLNÝ ADSL

VOLNÝ od uvedení speciální nabídky v květnu tohoto roku zaznamenal mezi uživateli velký zájem o vysokorychlostní internet ...

VOLNÝ, nejdynamičtější alternativní operátor v ČR, zaznamenal v minulém měsíci několikanásobné zvýšení zájmu o vysokorychlostní internet. A to právě díky speciální nabídce zvýšení rychlosti základní služby VOLNÝ ADSL 512 na 2Mbp/s , jež byla uvedena na trh v květnu letošního roku. Na vyzkoušení vyšší internetové služby dostávají uživatelé první tři měsíce, kdy mohou posoudit, zda využijí internetové připojení s vyšší rychlostí nebo jim postačuje základní služba.

Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ, uvádí : Obrovský zájem o službu VOLNÝ ADSL 512, kterou nyní nabízíme zákazníkům se zvýšenou rychlostí na 2 Mbit/s., nás velmi potěšil. Tuto speciální nabídku uvítali hlavně uživatelé, kteří si pořizují internet poprvé a nemají zatím přehled, jakou rychlost svého internetového připojení si mají zvolit. A právě touto nabídkou jsme jim chtěli jejich rozhodnutí usnadnit. Jako přední alternativní operátor se snažíme vycházet vstříc požadavkům nových i stávajících zákazníků, poskytovat ty nejkvalitnější služby a stále tak být krok před konkurencí.

Největší zájem o službu VOLNÝ ADSL 512 projevili především zákazníci, kteří si chtějí vybrat takové připojení, které jim bude nejvíce vyhovovat v poměru cena/výkon. Pokud se uživatel po uplynutí tříměsíčního testovacího období rozhodne, že mu vyhovuje připojení s vyšší rychlostí, VOLNÝ mu zdarma službu převede na dvoumegabitové připojení za měsíční paušál 589 Kč.

K vyzkoušení rychlého internetu VOLNÝ ADSL stačí vyplnit objednávku na webových stránkách www.volny.cz, zavolat na linku 800880880 či osobně navštívit Zákaznické středisko v Praze 3.

Článek ze dne 13. července 2006 - čtvrtek