logo itpoint.cz

VOLNÝ přestal uplatňovat Fair Use Policy

Uživatelé VOLNÝ ADSL bez omezení rychlosti !

VOLNÝ, nejdynamičtěji rostoucí alternativní operátor v segmentu vysokorychlostního připojení ADSL, přestal u všech služeb VOLNÝ ADSL uplatňovat pravidla tzv. Fair Use Policy. V praxi to znamená, že žádnému uživateli internetového připojení VOLNÝ ADSL nebude snižována rychlost při vyšším stahování dat tak, jak to je běžné u většiny ostatních poskytovatelů.

"VOLNÝ oslovuje zákazníky jak vynikající cenou tak kvalitou svých služeb. Ke zrušení nepopulární Fair Use Policy jsme přistoupili, abychom uživatelům poskytli internetové připojení ve své maximální kvalitě, a byli tak ve své nabídce stále krok před konkurencí," říká Michael Fried, generální ředitel VOLNÝ.

VOLNÝ poskytuje nejvýhodnější trvalé připojení k internetu na trhu VOLNÝ ADSL od 349 Kč měsíčně. Jeho výhodou je možnost telefonovat a surfovat přes pevnou telefonní linku současně, a to 24 hodin denně za stálý měsíční paušál. Služby VOLNÝ ADSL Plus jsou určeny firemním zákazníkům či náročnějším domácnostem a umožňují trvalý, kvalitní nelimitovaný přístup na internet již od 599 Kč měsíčně za linku o rychlosti 1 MB bez nutnosti platit paušál za volání Českému Telecomu.

Bližší informace o naleznete také na bezplatné telefonní lince 800 880 880.

Článek ze dne 3. ledna 2006 - úterý