logo itpoint.cz

VOLNÝ přivítal ve svém týmu nového Portal Managera

VOLNÝ, přední telekomunikační operátor a dceřinná společnost Telekom Austria, oznámil, že novým Portal Managerem se stal Tomáš Vyskočil ...

V nové pozici bude zodpovědný za fungování a rozvoj portálu www.volny.cz, jeho obsahovou a vizuální podobu. Náplní jeho práce bude také rozvoj obchodních a on-line marketingových aktivit spojených s portálem.

 Tomáš Vyskočil Tomáš Vyskočil není v oboru žádným nováčkem. Má bohaté zkušenosti s vedením projektů či vytvářením obsahu a koncepcí portálů.

Před příchodem k alternativnímu operátorovi VOLNÝ působil v letech 2001 - 2005 ve společnosti Atlas.CZ, kde zastával pozici Product Managera služeb jako Zprávy, Zábava či Filmpub, a později Portal Managera. Zároveň byl členem managementu firmy.

Tomáš Vyskočil dodává : "VOLNÝ patří mezi nejdynamičtější alternativní telekomunikační operátory v České republice. Jsem rád, že mohu pracovat v tak profesionálním týmu. Mým cílem je, aby se portál www.volny.cz stal jedničkou mezi telekomunikačními portály, překonal svou konkurenci, a zařadil se tak mezi nejnavštěvovanější portály na českém trhu."

Vystudoval stavební fakultu na ČVUT Praha. Hovoří plynně anglicky a německy. Mezi jeho zájmy patří především sport (fotbal, floorbal, squash, fitness), filmy, cestování a hudba.

Článek ze dne 2. května 2006 - úterý