logo itpoint.cz

VOLNÝ s novou tiskovou mluvčí

VOLNÝ, přední telekomunikační operátor a dceřiná společnost Telekom Austria oznamuje změny na pozici tiskového mluvčího. Za komunikaci s veřejností a médii je od srpna 2006 zodpovědná Mgr. Michaela Hajná. Přichází se zkušenostmi z oblasti Public relations a žurnalistiky.

Michaela Hajná Michaela Hajná (27) doposud působila jako account manager agentury Neopublic Porter Novelli. Zde zodpovídala zejména za klienty v oblasti informačních technologií a získala tak řadu zkušeností z oboru. V minulosti rovněž pracovala jako redaktorka zpravodajství a reportérka Rádia Blaník.

"VOLNÝ je jedním z nejrychleji se rozvíjejících alternativních telekomunikačních operátorů na českém trhu. Těší mě, že mám možnost pracovat v takto dynamické a profesionální společnosti. Mým cílem je, aby veřejnost, ať již odborná, či široká, byla o profesionalitě a pozitivním přístupu k zákazníkům a širokém portfoliu služeb a produktů společnosti VOLNÝ dostatečně informována," dodává Michaela Hajná.

Vystudovala obor Marketingové a sociální komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a obor Žurnalistika na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Michaela Hajná hovoří anglicky a francouzsky. Mezi její zájmy patří cyklistika, pěší turistika, tanec, hudba, cestování a vše co souvisí s kulturou Orientu.

Článek ze dne 22. srpna 2006 - úterý