WL2 professional S - kancelář po celém světě aneb doma kdekoliv

Po dlouhém očekávání je na český trh dodáván Wifi telefonní přístroj WL2 professional S. Díky tomuto přístroji máte možnost zřídit si pracoviště v jakékoli civilizované části světa ...

Na tomto přístroji odvedli designéři velký kus práce. To sice každého potěší, ale určitě to nebude hlavním důvodem, proč zvažovat jeho koupi. Hlavní a nesporný přínos se projeví v oblasti financí.

 WL2 professional S Zkuste si jen na chvíli představit situaci - sedíte před hotelovou kavárnou. Je pozdní letní odpoledne a na vaše pracovní poznámky dopadají zbytky slunečních paprsků, které se ještě nestihly roztříštit o štíty pařížských střech. V dokumentu nacházíte nesrovnalosti. Berete tedy do ruky telefon a voláte vaší asistence. Požádáte jí o kontaktování klienta. Za několik minut vám telefon zazvoní (polyfonně) a vaše kolegyně vám prostřednictvím telefonní ústředny v Celetné ulici přepojuje pana Čermáčka. Ukazuje se, že řešení vzniklé situace bude komplikovanější. Pan Čermáček navrhuje schůzku. Jemně mu naznačujete aktuální ceny chartrových letů do Francie a po slabé půlhodince telefonního hovoru problém zdárně vyřešíte.

Tento hovor vás nestál ani cent. A rozhodně dnes nebyl jediný. Toto může být jen jedna ze situací, kdy jste na velkou vzdálenost zdarma v kontaktu se svými spolupracovníky. S klienty a partnery komunikujete ze zahraničí také zadarmo nebo za bezkonkurenční ceny (tzn. místní hovorné). Že je tato situace nereálná? Možná. Faktem ale zůstává, že s WL2 professional S můžete úspěšně předstírat pracovní nasazení kdekoli v dosahu přístupného Access Pointu (např. ZDE, pokud máte rádi pálivé)..

Díky spojení Wifi technologie a světa VoIP tedy padá většina překážek a demografických hranic. WL2 professional S lze využít pro všechny přístupové body a sítě založené na standardu WLAN. Ve spojení s komunikačními systémy Siemens HiPath nabízí WL2 professional S řadu dalších funkcí (např. kapacitu 1000 kontaktních záznamů). Tento přístroj lze implementovat i do systémů na bázi SIP od jiných výrobců.

Přístroj disponuje funkcemi, které dokáží velice zpříjemnit život :

  • programovatelná tlačítka pro dynamický přístup k funkcím
  • možnost připojení náhlavní soupravy
  • synchronizace s MS Outlook
  • prosvětlená klávesnice
  • konferenční hovory
  • hlasité telefonování
  • sdružení více linek
  • hlasová volba

WL2 professional S je moderní přístroj na špičkové úrovni a naše společnost je velice potěšena, že vám ho může nabídnout. Více informací a technické parametry naleznete na našich stránkách.

Článek ze dne 24. března 2006 - pátek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...