logo itpoint.cz

WL2 professional S - kancelář po celém světě aneb doma kdekoliv

Po dlouhém očekávání je na český trh dodáván Wifi telefonní přístroj WL2 professional S. Díky tomuto přístroji máte možnost zřídit si pracoviště v jakékoli civilizované části světa ...

Na tomto přístroji odvedli designéři velký kus práce. To sice každého potěší, ale určitě to nebude hlavním důvodem, proč zvažovat jeho koupi. Hlavní a nesporný přínos se projeví v oblasti financí.

 WL2 professional S Zkuste si jen na chvíli představit situaci - sedíte před hotelovou kavárnou. Je pozdní letní odpoledne a na vaše pracovní poznámky dopadají zbytky slunečních paprsků, které se ještě nestihly roztříštit o štíty pařížských střech. V dokumentu nacházíte nesrovnalosti. Berete tedy do ruky telefon a voláte vaší asistence. Požádáte jí o kontaktování klienta. Za několik minut vám telefon zazvoní (polyfonně) a vaše kolegyně vám prostřednictvím telefonní ústředny v Celetné ulici přepojuje pana Čermáčka. Ukazuje se, že řešení vzniklé situace bude komplikovanější. Pan Čermáček navrhuje schůzku. Jemně mu naznačujete aktuální ceny chartrových letů do Francie a po slabé půlhodince telefonního hovoru problém zdárně vyřešíte.

Tento hovor vás nestál ani cent. A rozhodně dnes nebyl jediný. Toto může být jen jedna ze situací, kdy jste na velkou vzdálenost zdarma v kontaktu se svými spolupracovníky. S klienty a partnery komunikujete ze zahraničí také zadarmo nebo za bezkonkurenční ceny (tzn. místní hovorné). Že je tato situace nereálná? Možná. Faktem ale zůstává, že s WL2 professional S můžete úspěšně předstírat pracovní nasazení kdekoli v dosahu přístupného Access Pointu (např. ZDE, pokud máte rádi pálivé)..

Díky spojení Wifi technologie a světa VoIP tedy padá většina překážek a demografických hranic. WL2 professional S lze využít pro všechny přístupové body a sítě založené na standardu WLAN. Ve spojení s komunikačními systémy Siemens HiPath nabízí WL2 professional S řadu dalších funkcí (např. kapacitu 1000 kontaktních záznamů). Tento přístroj lze implementovat i do systémů na bázi SIP od jiných výrobců.

Přístroj disponuje funkcemi, které dokáží velice zpříjemnit život :

WL2 professional S je moderní přístroj na špičkové úrovni a naše společnost je velice potěšena, že vám ho může nabídnout. Více informací a technické parametry naleznete na našich stránkách.

Článek ze dne 24. března 2006 - pátek