logo itpoint.cz

Značka 2N se prosazuje na Novém Zélandu

Po několikaletém vítězném tažení po evropských zemích, kdy se 2N TELEKOMUNIKACE a.s. prosadila se svými produkty nejen v klíčových zemích Evropské unie, přichází další úspěchy ...

Dějištěm je tentokrát Nový Zéland v Tichomoří, kde distributor úspěšně nabízí produkty 2N spolu s jedním z největších světových GSM operátorů Vodafone.

Distributoři 2N v mnoha zemích jsou velmi aktivní a kreativní. V mnoha případech přicházejí s konkrétním nápadem a požadavkem na specifické použití našich produktů. Pokud jim 2N jako výrobce dokáže vyjít vstříc, podpoří jejich obchodní úspěch. To se později vrací ve formě dlouhodobé spolupráce a loajality, což potvrzuje i spolupráce na Novém Zélandu.

Distributor společně s mobilním operátorem Vodafone uvedl na trh produktový balíček, který v řadě oblastí regionu úspěšně konkuruje službám pevných operátorů. Kromě příznivého poměru cena výkon nabízí společně také přidanou hodnotu v podobě služeb, například přesměrování hovorů „Follow me“ a podobně. V tomto případě to pro 2N znamená dlouhodobý kanál pro export oblíbených typů GSM bran ATEUS- EasyGate, ATEUS- SmartGate i modelů ISDN.

Pro 2N je velmi důležité, že partneři se kromě samotného prodeje podílí také na budování značky a tržních příležitostí ve svém regionu. Prosazení produktů 2N na tak zajímavém trhu se řadí vedle úspěšných prezentací v Itálii, v Británii nebo v Austrálii minulý rok. Například výhradní distributor ve Velké Británii, společnost Wavelink, získala ocenění za nejinovativnější produkt/službu na výstavě COMMS CHANNEL EXPO v Birminghamu.

Článek ze dne 21. června 2006 - středa