logo ARTIN, spol. s r.o.

ARTIN posiluje v oblasti vývoje mobilních aplikací

ARTIN získal 34% podílu ve společnosti Notum Technologies, která se specializuje na mobilní a webové aplikace, Javascript technologie i zajímavé aplikace ovládané očima a hlasem či parkovací systémy.

"Mobilní aplikace je to, co v portfoliu ARTINu zatím chybí, navíc rádi posílíme skupinu našich Javascriptařů. Máme velmi podobně nastavené hodnoty a principy fungování, bez toho bychom si k podpisu smlouvy nesedli," říká Tomáš Ondráček, jednatel skupiny ARTIN, čímž ozřejmuje hlavní motivaci ke spojení firem.

Notum se nebojí v konkurenčním prostředí vývoje softwaru trvat na zakázkách, které vývojáře skutečně baví a díky kterým hledají stále nová řešení.

Příkladem může být využití kamerového systému pro monitorování platících zákazníků na parkovišti, práce s relativními souřadnicemi a jejich převod na GPS nebo mobilní aplikace, která mapuje stav stromů v České republice.

Stejně tak spolumajitel firmy Notum Ondřej Janošík vidí ve vstupu ARTINu samozřejmě pozitiva: "Věříme, že díky ARTINu se nám otevřou dveře k dalším zajímavým zakázkám a že porosteme společně."

Článek ARTIN, spol. s r.o. ze dne 29. března 2019 - pátek

Další články od ARTIN, spol. s r.o.

ARTIN posiluje v oblasti vývoje mobilních aplikací