logo Asseco Solutions, a.s.

10000 prodaných licencí HELIOS Red

Generální ředitelka Ing. Martina Mošková předala v pražském sídle Asseco Solutions jubilejní plaketu Ing. Jaroslavu Koukalovi - desetitisícímu zákazníkovi informačního systému HELIOS Red.

Ing. Koukal zakoupil licenci oblíbeného systému pro malé firmy a podnikatele a s jeho pomocí nyní zpracovává účetnictví pro zubní lékařku, která pracuje jako OSVČ.

"Ve svém hlavním zaměstnání pracuji se systémem HELIOS Orange a jsem s ním velmi spokojený", říká Jaroslav Koukal. "Proto, když jsem chtěl pořídit systém pro zpracování účetnictví fyzické osoby, padla moje volba logicky na další produkt z rodiny HELIOS. Nemohu si ten program vynachválit. Je to, jako když máte dobré auto a jízda je pak opravdová radost", dodává Jaroslav Koukal.

Ekonomický systém HELIOS Red je moderní software pro komplexní zpracování podnikových agend podnikatelů, malých a středních firem využívajících účetnictví nebo daňovou evidenci. Není oborově zaměřen, a je tedy vhodný pro různé obory podnikání. Díky otevřenosti systému jej lze snadno rozšiřovat a modifikovat dle aktuálních potřeb zákazníka.

Velkou výhodou je komfortní provázání s e-shopy. Zavedení systému je snadné a zvládne jej i sám uživatel.

Další články k tématům - eshop - OSVČ - zdravotnictví - Martina Mošková

Článek Asseco Solutions, a.s. ze dne 10. dubna 2013 - středa

Další články od Asseco Solutions, a.s.