logo ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T, Skype videotelefon s dotykovým displejem

ASUS představil videotelefon Videophone Touch AiGuru SV1T - certifikovaný pro Skype, který slouží k videohovorům bez počítače ...

Videotelefon disponuje velkým 7" dotykovým displejem, který umožňuje rychlé zadávání znaků a intuitivní ovládání. Kromě dotykové obrazovky zařízení obsahuje také samostatnou vestavěnou webovou kameru, reproduktor, mikrofon a podporuje bezdrátové připojení. Díky tomu mohou uživatelé neomezeně a bezplatně volat s ostatními uživateli programu Skype i bez použití počítače. Tato nová verze rozšiřuje a vylepšuje první generaci videotelefonu, kterou ASUS uvedl minulý rok.

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T Jednoduché rozhraní dotykového displeje založené na ikonách, kterými se Videophone Touch AiGuru SV1T ovládá, usnadňuje telefonování přes internet.

Uživatelé mohou bezplatně uskutečňovat či přijímat hlasové či video hovory s kýmkoli, kdo používá Skype, případně se účastnit konferenčních hovorů. Stejně tak lze zařízení používat k výhodnému volání a přijímání hovorů z jakékoli pevné či mobilní linky.

K tomu mohou uživatelé využít jedno z oblíbených předplatných neomezeného volání Skype nebo si mohou zakoupit kredity Skype na adrese skype.com.

Hlasová a video komunikace

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T je navržen speciálně pro účely videotelefonie. Z toho důvodu je vybaven velkou 7" dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a integrovanou webovou kamerou a dále vestavěným mikrofonem a reproduktorem. Uživatelé, kteří upřednostňují při telefonování soukromí, mohou využít sluchátek a mikrofonu, které se připojují přes standardní mini-jack.

Snadné nastavení i použití

Videotelefon ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T nabízí rychlý a snadný způsob bezplatného videotelefonování bez použití počítače či dalšího softwaru.

Uživatelům stačí k videotelefonování tři snadné kroky :

  1. Připojit se k síti - buď bezdrátově, nebo pomocí ethernet kabelu
  2. Přihlásit se svým Skype jménem nebo si vytvořit nový účet
  3. Spustit videohovor

Použití videotelefonu AiGuru SV1T je stejně snadné jako jeho nastavení. Intuitivní dotykové rozhraní funguje na principu ikon a umožňuje rychlé zadávání znaků, takže lze rychle vyhledat kontakty nebo vkládat informace o nových kontaktech.

Díky funkci bezdrátového připojení, malým rozměrům a nabíjecí baterii nemusí být přenosný videotelefon ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T při používání připojen do zásuvky ani k počítači.

Článek ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o. ze dne 9. prosince 2009 - středa

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.

ASUS Videophone Touch AiGuru SV1T, Skype videotelefon s dotykovým displejem