logo AT Computers a.s.

iiyama ProLite B2274HDS: LED monitor s variabilitou pohybu a umístění

AT Computers ve spolupráci s předním japonským výrobcem monitorů, společností iiyama, uvádí na český a slovenský trh další multimediální LED panel ProLite B2274HDS určený pro domácnosti i kanceláře.

Model iiyama ProLite B2274HDS nabízí svým uživatelům maximální variabilitu pohybu a umístění. Jeho výškově nastavitelný stojan umožňuje regulaci polohy v rozmezí do 110 mm a horizontální náklon až o 170 stupňů. Panel disponuje funkcí PIVOT, která umožňuje změnit orientaci monitoru na výšku a naopak a díky VESA ukotvení jej lze snadno upevnit také na zeď.

Monitor disponuje třemi vstupy signálu. Dvěma digitálními - HDMI (HDCP), DVI - a jedním analogovým - D-Sub. Funkce OverDrive minimalizuje rozmazání obrazu, proto je vhodný jak pro sledování filmů, tak pro hraní dynamických her.

Panel zobrazuje širokoúhlý obraz 16:9 v přirozeném rozlišení 1920x1080 (Full HD) s velmi rychlou dobou odezvy a jeho součástí jsou dva vestavěné reproduktory. Představuje tak ideální multimediální vybavení do domácností i kanceláří.

Na tento monitor je výrobcem poskytována tříletá záruka a je nabízen za 3750 Kč bez DPH.

iiyama ProLite B2274HDS - technické parametry:

Další články k tématům - ACR - B2274HDS - D-Sub - DVI - DVI-D - HDCP - HDMI - iiyama - LED - monitor - multimediální - OverDrive - PIVOT - ProLite - VESA

Článek AT Computers a.s. ze dne 25. srpna 2011 - čtvrtek

Další články od AT Computers a.s.