logo AT Computers a.s.

Kancelářskou technika Fellowes v distribuci AT Computers

Společnost AT Computers bude prostřednictvím svých distribučních kanálů nově nabízet i kompletní portfolio produktů kancelářské techniky Fellowes - skartovací stroje, technologická příslušenství, doplňky pracovního prostoru, archivace médií, stroje na vazbu a laminovací stroje.

Dohoda o autorizované distribuci platí jak pro český, tak i pro slovenský trh. Fellowes je mezinárodní výrobce a prodejce strojů určených do podnikatelského sektoru, řešení pro archivaci dokumentů a technologických příslušenství. Veškeré produkty Fellowes jsou navrhovány tak, aby uživatelům umožňovaly pracovat produktivněji, bezpečněji a organizovaněji.

"Snažíme se svým obchodním partnerům nabízet stále nové možnosti pro jejich byznys, a proto neustále doplňujeme naši nabídku. Tentokráte přicházíme s kancelářskou technikou americké společnosti Fellowes. Jde o stabilní americkou firmu s dlouholetou tradicí, která ve svém oboru patří ke světové špičce," říká produktová manažerka této značky ve společnosti AT Computers Monika Svobodová.

Produkty Fellowes jsou u AT Computers k dispozici již nyní a najdete mezi nimi různé typy skartovacích strojů, laminovacích strojů a dalšího kancelářského příslušenství.

Další články k tématům - Fellowes - Monika Svobodová

Článek AT Computers a.s. ze dne 25. března 2011 - pátek

Další články od AT Computers a.s.