logo AT Computers a.s.

Sluchátka a reproduktory od Creative zdarma k monitoru iiyama

AT Computers nabízí svým zákazníkům mimořádnou jarní akci - při pořízení špičkového japonského monitoru iiyama E2472HD a E2710HDS, mohou zdarma získat také sluchátka nebo reproduktory populární designové značky Creative.

K ultratenkému elegantnímu modelu E2472HD s LED podsvícením a třemi vstupy signálu (HDMI, DVI a D-Sub) se spotřebou 13 wattů dostanou zákazníci špičková sluchátka SB Tactic Alpha 3D THX s čistým prostorovým zvukem v hodnotě okolo 1000 Kč.

K velkému monitoru E2710HDS s vynikajícím poměrem kontrastu a jasu se třemi porty (HDMI, DVI-D, D-SUB) a USB portem jim společnost AT Computers nabízí profesionální reproduktory s čistým zvukem Creative GigaWorks T20 Series II v hodnotě přes 1000 korun.

"Připravili jsme pro zákazníky skvělou možnost, jak získat k nákupu monitoru iiyama ještě něco navíc. Nejde přitom o žádný výprodejový artikl, ale o špičkové a žádané produkty populární značky Creatives. Zákazníci mohou ušetřit téměř 1000 korun jen tím, že si vybaví svou domácnost či kancelář špičkovým monitorem," říká produktový manažer AT Computers Roman Ochodek.

Nabídka se vztahuje na dva konkrétní modely iiyama - E2472HD a E2710HDS.

Další články k tématům - 3D - Creative - D-Sub - DVI - E2472HD - E2710HDS - HDMI - iiyama - LED - monitor - reproduktory - zdarma - Roman Ochodek

Článek AT Computers a.s. ze dne 6. dubna 2011 - středa

Další články od AT Computers a.s.