logo atlantis telecom spol. s r.o.

Mezinárodní ocenění za distribuci Aruba pro atlantis telecom

atlantis telecom dodává na český trh kompletní portfolio bezdrátových WLAN a drátových LAN technologií Aruba, která je technologickým lídrem v oblasti networkingu, řešení správy sítí a řízení přístupu uživatelů z jejich mobilních zařízení.

"Jsme vděčni jak našemu týmu, tak zejména síti našich resellerů, kteří prostřednictvím dodávek vysoce kvalitních služeb významně napomohli k dosažení takového úspěchu. Mezinárodní ocenění, které nám společnost Aruba slavnostně předala během výroční konference Atmosphere 2018 EMEA v chorvatském Šibeniku, bereme jako poctu a je významným milníkem a motivací k ještě dalšímu zlepšování," říká Jan Stuchlík, spoluzodpovědný za distribuci řešení Aruba ve společnosti atlantis telecom.

atlantis telecom získal významné ocenění Distributor roku v regionu Central and Eastern Europe, Middle East & Africa (CEEMA) od Aruba, která je součástí skupiny Hewlett-Packard Enterprise (HPE).

Cena byla udělena na základě řady kritérií, mezi kterými byly nejen prodejní výsledky, ale i rozvoj partnerského kanálu, technická a personální úroveň distributora, a celkové aktivity během roku.

Lokální tým v atlantis telecom zaměřený na řešení Aruba, který se věnuje jejich distribuci na českém trhu již od roku 2011, aktuálně čítá 10 osob včetně pracovníků obchodu, presales aktivit a špičkových systémových inženýrů pokrývajících technické požadavky.

Vedle vlastního prodeje a technické podpory se tento tým zaměřuje také na školení a vzdělávání svých resellerů tak, aby mohli zákazníkům poskytnout maximální hodnotu.

Obchodní jednotkou společnosti HPE se Aruba stala v roce 2015, v důsledku čehož rozšířila své portfolio též o aktivní prvky. V České republice se k zákazníkům podnikových řešení Aruba řadí podniky a organizace všech velikostí a odvětví.

"V Aruba Česká republika máme štěstí na velmi kvalitní distribuční sít, jíž je atlantis telecom součástí. Toto ocenění vyznamenává nejen práci firmy atlantis jako takové, ale podtrhuje vyspělost našeho trhu v mezinárodním srovnání, z čehož mám osobně velkou radost. atlantis toto ocenění získal díky proaktivnímu přístupu, kvalitnímu vzdělávání obchodních partnerů a skvělému technickému zázemí, což souhrnně vyústilo i ve chvályhodné obchodní výsledky. atlantis dosáhl největšího růstu mezi všemi distributory v regionu a navíc dlouhodobě exceluje v produktovém mixu, kde se mu daří prodávat řešení s vysokou přidanou hodnotou," říká Lubomír Galatík, Manager HPE Aruba Business Unit CZ&SK.

Další články k tématům - Aruba - CEEMA - EMEA - HPE - LAN - ocenění - reseller - vzdělávání - WLAN - Lubomír Galatík - Jan Stuchlík

Článek atlantis telecom spol. s r.o. ze dne 22. října 2018 - pondělí

Další články od atlantis telecom spol. s r.o.