logo Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Iniciativa Atos OneCloud umožní zrychlit migraci do cloudu

Hlavním cílem iniciativy je přinášet zákazníkům obchodní výsledky uzpůsobené jednotlivým tržním odvětvím, reagovat na tržní výzvy a přizpůsobit se jejich cloudové vyspělosti - ať už v jsou začátcích nebo plně fungují v cloudu. Atos OneCloud je navržen tak, aby bylo možné jej využít modulárním způsobem.

"Atos OneCloud je jediné řešení na trhu, které kombinuje oborové poradenství s odbornými znalostmi transformace aplikací do komplexní sady služeb. Pomáhá dále urychlit digitální transformaci klientů do bezpečných a dekarbonizovaných cloudových prostředí. Abychom dosáhli lepších obchodních výsledků, může se každý z našich stávajících i nových zákazníků podílet na návrhu svého vlastního personalizovaného 90denního Atos OneCloud plánu," říká Élie Girard, generální ředitel společnosti Atos.

Iniciativu Atos OneCloud dodává Atos v úzké spolupráci s ekosystémem partnerů, včetně Amazon Web Services, Dell Technologies (včetně Dell EMC a VMware), Google Cloud, IBM - Red Hat, Microsoft Azure, SAP, ServiceNow a Salesforce. Zákazníci budou těžit z úzké integrace těchto předních poskytovatelů cloudových technologií.

Partneři Atos OneCloud také aktivně přispějí ke snížení požadovaných počátečních investic do cloudu a přinesou řešení pro školení zákaznických IT týmů a zaměstnanců, aby mohli optimálně využívat nové technologie.

Atos OneCloud kombinuje sadu 10 řešení na jednom místě. Jeho výhoda je založena na schopnosti společnosti Atos zorchestrovat jakoukoli kombinaci jednotlivých řešení a vytvořit z nich instanci podle odvětví.

Atos OneCloud - 10 řešení obsahuje:

Během příštích pěti let plánuje Atos zintenzivnit své investice až na přibližně 2 miliardy EUR v celé své škále cloudových řešení, zejména s ohledem na R&D, rozvoj expertů a akvizice.

Článek Atos IT Solutions and Services, s.r.o. ze dne 2. prosince 2020 - středa

Další články od Atos IT Solutions and Services, s.r.o.