logo AutoCont CZ a.s.

AutoCont CZ a.s.

AutoCont CZ je česká společností, která již od roku 1990 úspěšně působí v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení v oblasti ICT. K rychlému rozvoji v prvních deseti letech přispěla výroba vlastní značky osobních počítačů a systematické budování rozsáhlé obchodní a servisní sítě. V druhém desetiletí své existence se AutoCont CZ zaměřil na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu, čímž se postupně propracoval mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů.

Chceme být první volbou pro všechny zákazníky, kteří uvažují o investicích do informačních systémů. Pracujeme tak, aby každý zákazník přizval AutoCont ke spolupráci a dal nám šanci nabídnout naše řešení a služby. Chceme být rovněž první volbou pro ty, kteří plánují svoji pracovní kariéru v oblasti ICT.

AutoCont CZ je součástí AutoCont Holdingu, do kterého dále patří například slovenská ICT společnost AutoCont SK nebo největší dodavatel CAD řešení Autodesk v České republice firma CAD Studio.

AutoCont CZ je v současné době největším a nejvýznamnější českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií.

Společnost se dělí na specializované divize, které korespondují s její nabídkou:

Aktuální články od AutoCont CZ a.s.

Acronis True Image 2019