logo AutoCont CZ a.s.

IT práce ve společnosti AutoCont CZ a.s.

Systémový administrátor podpory

AutoCont CZ a.s. - Brno, Praha
Hlavní pracovní náplň nového člena servisního oddělení je příjem servisních požadavků a podpora řešitelského týmu pro úspěšné vyřešení požadavků v rámci požadované kvality a času.

IT specialista koncových zařízení

Do kanceláří v Praze hledáme IT specialistu koncových zařízení, který by se stal součástí progresivního a mladého týmu s přátelskou atmosférou. Budete mít přístup k nejmodernějším IT technologiím a můžete zdokonalovat své odborné znalosti.

Analytik odvětví Industry 4.0

AutoCont CZ a.s. - Brno, Ostrava
Hledáme do našeho týmu Industry 4.0 novou posilu, která by se připojila k činnostem v průmyslové oblasti. Předmětem pracovní pozice jsou systémové a procesní analýzy u klíčových zákazníků týmu Industry 4.0.

Senior Consultant pro MS Dynamics 365

AutoCont CZ a.s. - Brno, Praha, Ostrava
Hledáme konzultanty - vývojáře pro všechny Dynamics 365 aplikace. Pokud máte zkušenosti s produkty Microsoft Dynamics, ozvěte se - realizujeme zajímavé projekty a inovace a možnosti v Microsoft Dynamics 365 nás opravdu baví.

Obchodník IT produktů a služeb

AutoCont CZ a.s. - Karlovy Vary
Aktuálně tedy hledáme novou posilu v podobně nového kolegy, kterého zajímá obchod a chce zastávat roli Obchodníka na naší pobočce v Karlových Varech - prodej služeb, produktů a projektů AutoContu.

Systémový specialista

AutoCont CZ a.s. - České Budějovice, Karlovy Vary
Rozšiřujeme naše týmy pro regionální zastoupení v Českých Budějovicích a Karlových Varech, a proto hledáme nové kolegy na pozici Systémový specialista pro správu a servis IT infrastruktury.

Delivery manažer pro Jihlavu a okolí

Hledáme Delivery manažera - který umí řídit dodávku navrženého řešení s pomocí kompetentních specialistů AC nebo partnerů, rozumí potřebám a požadavkům na IT od vedení zákazníka a řídí dodávku našich služeb v rámci servisních smluv.
Konference Banking Forum 2018