share itpoint.cz

AVG a Monkey Business slavili společně v Lucerně

AVG Technologies a Monkey Business společně oslavili koncertem v pražské Lucerně svá desetiletá výročí. AVG slaví letos 10. výročí bezplatného antivirového programu AVG Free a Monkey Business oslavuje 10 let od svého úspěšného vstupu na funkovou hudební scénu.

Více než 2000 fanoušků se ve sředu 15.12. 2010 skvěle bavilo na koncertě Monkey Business ve Velkém sále Lucerny, na který je zdarma pozvala AVG Technologies.

"Byl to opravdu skvělý zážitek! Chtěli jsme všem našim fanouškům nejen v České republice poděkovat za jejich podporu a jsme velice rádi, že přišli a oslavili naše výročí spolu s námi," řekl JR Smith, generální ředitel AVG Technologies. "Rovněž jsme velice rádi, že jsme mohli věnovat celý výtěžek z koncertu Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek a pomoci tak v péči o nemocné děti a jejich rodiny. Byla to výborná příležitost, jak popřát krásné Vánoce všem našim fanouškům a věrným uživatelům."

Ihned po koncertě se většina fanoušků přesunula na afterparty pořádanou v Lucerna Music Baru. AVG distribuovala volné vstupenky online a prostřednictvím sociálních sítí zapojila své fanoušky po celém světě. Do Prahy dokonce přiletělo pět superfanoušků z celého světa, aby si se svými přáteli užili koncert na vlastní kůži.

"Desáté výročí slavíte pouze jednou a my jsme chtěli, aby to bylo pro všechny nezapomenutelné," řekl Matěj Ruppert, zpěvák Monkey Business. "Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům, kteří přišli na náš koncert a samozřejmě AVG, že nám ho pomohla uskutečnit."

"Velký dík patří AVG za její štědrý dar a samozřejmě Monkey Business za skvělý koncert," řekla Martina Šmuková, prezidentka Nadačního fondu Krtek. "Jejich společný dar nám pomůže v našich resocializačních a vzdělávacích programech, které zajišťujeme pro děti nemocné rakovinou."

AVG a Monkey Business v Lucerně 2010
Monkey Business & AVG Free

lukas.tomis@bestcg.com
http://www.avg.com/cz-cs/uvod/

Článek AVG Technologies CZ s.r.o. ze dne 17. prosince 2010 - pátek, čteno 1941x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů