share itpoint.cz

AVG naděluje Monkey Business: vánoční koncert vyprodán, výtěžek poputuje Nadačnímu fondu Krtek

AVG Technologies slaví 10. výročí bezplatného antivirového programů AVG Free. Společnost AVG chce vyprodaným koncertem české funkové kapely Monkey Business poděkovat svým fanouškům nejen v České republice, ale na celém světě, kterým nabídla 2000 volných vstupenek pro tuto slavnostní příležitost.

"Naším cílem je vytvořit z AVG světově nejznámější českou značku a tento koncert představuje skvělý začátek této kampaně," řekl J. R. Smith, generální ředitel AVG Technologies. "Chceme tímto způsobem poděkovat všem svým věrným uživatelům a fanouškům za jejich desetiletou podporu AVG Free."

Koncert je propagován hlavně prostřednictvím sociálních sítí a online médií. Fanoušci AVG jsou informováni o novinkách týkajících se koncertu na Facebooku a Twitteru (#AVGMONKEY). Unikátní strategie AVG je založena na vlastních příznivcích a fanoušcích, kteří sami přispívají ke zvyšování povědomí o značce. Právě z tohoto důvodu společnost AVG pozvala do Prahy pět fanoušků z celého světa spolu s jejich přáteli na koncert Monkey Business.

"V pozici online technologické společnosti máme značné možnosti ve využívání těchto platforem ke komunikaci s našimi fanoušky," řekl J. R. Smith. "Přáli bychom si, aby se spolu s námi všichni fanoušci na koncertě české kapely Monkey Business skvěle bavili."

Veškerý výtěžek z prodeje VIP vstupenek bude věnován Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek, který společnost AVG dlouhodobě podporuje.

Článek AVG Technologies CZ s.r.o. ze dne 14. prosince 2010 - úterý, čteno 1929x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux