logo AVG Technologies CZ s.r.o.

AVG Technologies partnerem hráčů nEophyte

AVG Technologies se stala jedním z hlavních sponzorů českého profesionálního klanu online hráčů nEophyte. Značka AVG se od nynějška objeví i v názvu klanu, který se mění na nEophyte.AVG.Intel.

Společnost AVG Technologies, dodavatel bezpečnostního software AVG, se stala jedním z hlavních sponzorů českého profesionálního týmu hráčů online her. Český multiklan nEophyte je tým nejpopulárnějších soutěžních OnLine her. Hráči týmu nEophyte patří již od roku 2002 k absolutní domácí špičce a zároveň reprezentují naši herní scénu i na mezinárodních turnajích a mistrovstvích. AVG Technologies poskytne všem členům licence nejnovější verze AVG 8.0, které jim zajistí vysokou bezpečnost a svižný chod jejich herních strojů. Další podpora společnosti AVG Technologies pomůže týmu k dosažení skvělých výkonů při reprezentaci na tuzemských i světových turnajích.

"Počítačové online hry jsou bezesporu fenoménem posledních let a v tuzemsku i po celém světě se jim věnuje stále více lidí. Naší snahou je oslovit nejen mladou generaci také v tomto segmentu trhu a zvýšit tím celkové povědomí o značce AVG,“" uvedl vedoucí oddělení českého obchodu AVG Technologies Michal Jukl. "Klan nEophyte je špičkový multiherní tým a nás těší, že jej jako špičkový výrobce bezpečnostního software můžeme všestranně podporovat," dodal.

Online herní svět se nyní stále více stává působištěm kriminálních živlů počítačového podsvětí. Oběťmi virtuálních krádeží se stávají i hráči mimořádně populární on-line hry World of Warcraft, kteří v loňském roce několikrát přišli o svá hesla prostřednictvím internetové hrozby typu exploit. Díky loňské akvizici společnosti Exploit Prevention Labs a integraci technologie LinkScanner do nové verze AVG 8.0 však AVG Technologies získala unikátní nástroj ochrany proti hrozbám z internetu v reálnem čase. Kombinací klasických technologií jako jsou anti-virus, anti-spyware, anti-rootkit, anti-spam, firewall a technologie LinkScanner tak AVG dbá na důsledné zabezpečení počítačů všech svých uživatelů, to vše při minimálním dopadu na výkon počítače.

O klanu nEophyte

Český multiherní tým nEophyte sdružuje špičkové hráče nejhranějších počítačových online her. Jako první profesionální klan v České republice získal v roce 2002 právní subjektivitu. Hráči nEophyte se jako první čeští zástupci zúčastnili všech hlavních světových soutěží jako jsou World Cyber Games, Electronic Sports World Cup nebo Cyberathlete Professional League. Tým má zhruba 40 hráčů, jejichž průměrný věk je kolem 19 let. Většina z nich je z České republiky. Mezi největší úspěchy týmu na mezinárodním poli patří páté místo Counter-Strike teamu na herní olympiádě WCG 2002 v Koreji a druhé místo hráče strategické hry Starcraft na evropském mistrovství 2003 ve Francii.

Článek AVG Technologies CZ s.r.o. ze dne 19. března 2008 - středa

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.

AVG 8.0 chrání proti nebezpečným slabým místům v prohlížeči Internet Explorer

Podle AVG se Microsoft nabídkou bezplatného antivirového programu pouští do obtížné bitvy

AVG odškodní své uživatele

Prohlášení AVG týkající se problémů s aktualizací

David Ferguson je hlavním marketingovým ředitelem v AVG Technologies

AVG Technologies představuje nového personálního ředitele

Siobhan MacDermottová je novou ředitelkou pro globální korporátní komunikaci a vztahy s investory v AVG Technologies

Abra na Invexu představí poprodejní péči

AVG Technologies má nového viceprezidenta globálního prodeje

SPZ servis zvolil systém ABRA

AVG Technologies podporuje Dětský fond OSN

Karel Obluk je členem vedení Organizace pro standardizaci testování antimalwarového softwaru

AVG Technologies získala prestižní certifikát Microsoft Gold Partner

AVG Technologies získala ocenění Nejdynamičtější společnost roku

Bezplatnou verzi antivirového řešení AVG Anti Virus si ze serveru CNET Download.com za jediný týden stáhlo více než pět milionů uživatelů

Národní hospodářství je ohroženo internetovým zločinem

Máte zájem pracovat pro AVG ?

AVG Technologies uvolňuje AVG Anti-Virus Free Edition 8.0

AVG Technologies partnerem hráčů nEophyte

Nová verze AVG 8.0 na CeBITu zaujala řadu uživatelů

AVG Technologies uvolňuje novou verzi AVG 8.0

AVG Technologies získala ocenění Ruban Honneur Award

GRISOFT mění celosvětově svůj název na AVG Technologies

Služba Online Support pro zákazníky ABRA Software je víc než telefonická hotline

ABRA stříbrným partnerem Retail Summit 2008

GRISOFT uvolňuje druhou beta verzi AVG 8.0

Žebříček hrozeb za rok 2007 a předpověď bezpečnostních trendů v roce 2008