logo Blue Dynamic, s.r.o.

Blue Dynamic zajišťuje provoz a správu kritických systémů pro BCC elektrospeciaalzaken B.V.

Tým Blue Dynamic převzal v holandské společnosti BCC elektrospeciaalzaken B.V. správu sítí, datových úložišť, aplikací a operačních systémů. Jeho aktuálním posláním je zajistit jejich bezproblémový chod v režimu 24x7 a další vývoj.

BCC elektrospeciaalzaken B.V. je důležitým členem skupiny The Darty Group, který je jedním z největších prodejců elektra. BCC působí na trhu spotřební elektroniky v Holandsku, kde poskytuje své služby v 58 obchodech a na e-shopech. Zároveň její sesterská společnost v Belgii dosáhla v roce 2013 obratu 688,6 milionů Euro.

Blue Dynamic poskytuje vysoce spolehlivé a bezpečné řešení pro provoz a společnost BCC má tak jistotu, že všechny její systémy a infrastruktura jsou v dobrých rukou. BCC má partnera, který je zodpovědný za spolehlivý chod informačních systémů a je vždy připraven řešit případné komplikace.

Systémy a aplikace BCC byly převedeny pod proaktivní monitoring Blue Dynamic a správu specialistů, kteří postupně zrealizovali dohodnuté projekty. Blue Dynamic implementoval nový zálohovací systém místo starého desetiletého bez podpory, nahradil zastaralou WiFi síť centrály společnosti a logistického centra, optimalizoval výkon pomalých databází, konsolidoval počet databází (snížení počtu licencí), zjednodušil řízení služby Active Directory a vytvořil nové, rychlé a bezpečné redundantní VPN spojení mezi centrálou a jednotlivými obchody.

Společnost Blue Dynamic byla vybrána jako dodavatel hlavně proto, že její týmy mají širokou škálu dovedností a kompetencí, které korespondují optimálně a flexibilně s potřebami BCC a cítí přesně to, co je opravdu důležité pro maloobchod, velkoobchod a logistické společnosti.

Proaktivní monitoring Blue Dynamic pokrývá tyto oblasti a činnosti:

Další články k tématům - databáze - eshop - infrastruktura - monitoring - VPN - WiFi

Článek Blue Dynamic, s.r.o. ze dne 31. října 2014 - pátek

Další články od Blue Dynamic, s.r.o.

Nabídka zaměstnání Blue Dynamic, s.r.o.
Trápí vás chlamydie? Účinná pomoc pro vás!
Komplexní řešení Daňové evidence, Faktur Účetnictví, Mezd, Skladů, DPH, EET, GDPR
Nejnižší celkové náklady na svícení. Bezúdržbový provoz!