logo Borland, s.r.o.

Embarcadero ToolCloud zjednodušuje dostupnost, správu a dodávání softwarových nástrojů

Společnost Embarcadero uvedla na trh Embarcadero ToolCloud - produktivnější způsob, jakým zákazníci mohou spravovat a dodávat své softwarové nástroje.

Společnost Embarcadero zrychluje a zjednodušuje přístup k softwarovým nástrojům, které vývojáři aplikací a správci dat potřebují ke své práci. Zároveň s tím se snižují náklady a zkracuje potřebný čas na správu licencí softwarových nástrojů.

ToolCloud je postaven na základech nejnovější generace technologie licenčního serveru Embarcadero. Jedná se o odlehčený serverový software pro podnikové sítě, který administrátorům umožňuje centrálně spravovat nástroje Embarcadero, nastavovat a zajišťovat licenční politiku, přidělovat a dodávat nástroje prostřednictvím sítě jednotlivým uživatelům. ToolCloud též nabízí pro všechny produkty Embarcadero i variantu InstantOn®, s jejíž pomocí mohou uživatelé na svých počítačích používat celou škálu nástrojů podle své okamžité potřeby s tou výhodou, že není třeba produkty předem instalovat, produkty se spouští okamžitě a nedojde k žádným konfliktům.

ToolCloud mění dostupnost a správu nástrojů jak uživatelům, tak administrátorům. Poskytuje správu licencí a přehledy jejich použití. Zajišťuje shodu s podnikovými normami a nařízeními i tím, že sleduje a zajišťuje dodržování licenční politiky. Dovolí uživatelům provozovat různé verze stejného nástroje vedle sebe, aniž by nastaly jakékoli konflikty. Možnosti ToolCloud jsou standardně poskytovány pro síťové pojmenované a pro síťové souběžné licence sady nástrojů Embarcadero® All-Access™, nejnověji jsou však k dispozici i pro jednotlivé produkty Embarcadero, jako například DBArtisan®, ER/Studio®, Rapid SQL®, Delphi®, C++Builder® a ostatní.

"Největší organizace v informatickém průmyslu musí spravovat stovky, jestli ne tisíce softwarových licencí pro své informatické týmy", říká pan Michael Swindell, starší viceprezident pro marketing a produkty u společnosti Embarcadero technologies. "Mnohé z organizací nám potvrzují, že správa těchto licencí je stojí víc než jejich původní nákup. ToolCloud umožní organizacím spravovat veškeré nástroje Embarcadero z jediného místa a usnadní jejich dodávání. Využitím ToolCloud a InstantOn získají technologové okamžitou dostupnost nástrojů, které jim pomohou vyřešit kritické úlohy. Zároveň se však sníží výdaje související s dodáváním a správou těchto nástrojů."

ToolCloud nabízí :

Článek Borland, s.r.o. ze dne 14. dubna 2010 - středa

Další články od Borland, s.r.o.