logo Česká asociace manažerů úseků informačních technol

CACIO ocenilo vítěze soutěže IT projekt roku 2012

Česká asociace IT manažerů CACIO vyhlásila vítězné projekty 10. ročníku soutěže IT projekt roku. Záštitu nad soutěží převzal premiér Petr Nečas společně s ministrem průmyslu a obchodu Martinem Kubou.

Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo ve středu 20.2. 2013 v Autoklubu ČR (Opletalova 29, Praha 1). Na galavečer přijali pozvání účastníci soutěže, členové CACIO a zástupci partnerských organizací a řada dalších hostů. Diplomy vítězům předal Ing. Jaroslav Krupka, poslanec a předseda podvýboru pro veřejnou správu a informační systémy Poslanecké sněmovny.

Jako vítězné projekty s právem užívat titul "Vítěz IT projektu roku 2012":

Právo užívat titul "Finalista IT projektu roku 2012" získaly projekty:

Odborná porota pod vedením prof. Ing. Zdeňka Molnára, CSc. vybrala výše uvedených osm finalistů z celkem 16 přihlášených projektů. Do soutěže jsou nominovány projekty informačních a komunikačních technologií (ICT) uvedené do praxe, které jsou pozoruhodné zejména uživatelským efektem, technologickým řešením nebo vynikajícím způsobem řízení projektu.

Pravidla umožňují libovolné organizaci prezentovat realizovaný projekt z oblasti informatiky. CACIO se prostřednictvím této soutěže snaží úspěšné projekty vyhledávat a propagovat.

"Soutěž IT projekt roku slaví jubilejní desátý ročník a je tedy vhodná doba pro stručné ohlédnutí. Podařilo se ocenit 230 zajímavých a úspěšných projektů, které ukázaly, že informatika může aktivně a efektivně pomáhat rozvíjet firmy, úřady i společenské organizace. Tyto projekty byly zajímavou inspirací a příkladem, a proto nezávislá porota neměla lehkou úlohu vybrat ty nejlepší. Popřejme tedy soutěži dalších deset úspěšných ročníků, při nichž najde hodně kladných příkladů, potvrzujících, že informatika není jenom nákladová položka, ale že může významnou měrou přispět ke konkurenceschopnosti firem", poznamenal předseda CACIO Miroslav Hübner.

Partnery letošního ročníku soutěže byly ICT Unie, společnosti Servodata, Intel, Deloitte, ICZ a T-Mobile, mediálními partnery vydavatelství DSM a IDG a Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky (VŠMIE).

Další články k tématům - ČEZ - ICT - nemocnice - soutěž - zdravotnictví - Jaroslav Krupka - Miroslav Hubner

Článek Česká asociace manažerů úseků informačních technol ze dne 22. února 2013 - pátek

Další články od Česká asociace manažerů úseků informačních technol

CACIO ocenilo vítěze soutěže IT projekt roku 2012