logo Česká asociace manažerů úseků informačních technologií

Soutěž IT projekt roku 2014 má své vítěze

Řešení pro uzavírání smluv prostřednictvím tabletů, eSestra a PUPík - tyto tři projekty zvítězily ve 12. ročníku prestižní soutěže IT projekt roku 2014. Ze 14 přihlášených projektů vybrala odborná porota celkem osm finalistů.

Slavnostní vyhlášení soutěže IT projekt roku 2014 se uskutečnilo ve čtvrtek 19.2. 2015 v Autoklubu ČR, Opletalova 29, Praha 1. Na galavečer, jehož moderátorem byl Petr Král, přijali pozvání účastníci soutěže, členové CACIO i zástupci partnerských organizací a řada dalších hostů. Diplomy vítězům předal Jan Bartošek, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a místopředseda KDU-ČSL.

Z přihlášených 14 projektů vybrala odborná 15členná porota vedená prof. Zdeňkem Molnárem na základě pěti hodnotících kritérií dohromady osm finalistů. Ti pak před porotou ve dvou kolech osobně prezentovali své projekty a porota následně určila tři vítěze.

Vítěznými projekty byly vyhlášeny a 1. místo tak společně obsadily:

Další projekty ve finále obsadily společně 4. - 8. pořadí:

"Každý rok se těším na pročtení přihlášek do soutěže IT projekt roku, neboť vždy v nich najdu něco, co mě obohatí a ukáže, jak se může realizovat úspěšný projekt. Toto se dá konstatovat i o dvanáctém ročníku soutěže. Opět se potvrdilo, že v oblasti informatiky je hodně úspěšných projektů, které mohou inspirovat a ze kterých si lze vzít příklad. Patří velký dík a uznání všem přihlašovatelům a smekám před hodnotitelskou komisí, pro kterou nebylo lehké mezi vynikajícími vybrat oceněné," prohlásil předseda CACIO Miroslav Hübner.

Slavnostní večer se uskutečnil za podpory společností ICZ, Deloitte, Cisco, Intel, Microsoft a Servodata.

Záštitu nad soutěží převzal ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.

Článek Česká asociace manažerů úseků informačních technologií ze dne 23. února 2015 - pondělí

Další články od Česká asociace manažerů úseků informačních technologií

Acronis Backup 12.5