share itpoint.cz

Canon vylepšil zabezpečení firemních dokumentů uvedením nejnovější verze Therefore

Canon uvolňuje nejnovější update ke svému přednímu řešení správy dokumentů Therefore. Malým a středním podnikům, korporacím i organizacím veřejného sektoru tak přibyl nástroj, kterým zvýší bezpečnost svých elektronických dokumentů.

Therefore je řešení pro správu dokumentů, které uživatelům umožňuje rychle, bezpečně a levně pořizovat, archivovat, vyhledávat a obnovovat informace. Nová verze obsahuje funkci Audit Trail, díky níž mohou administrátoři zajistit vyšší bezpečnost dokumetů, protože jsou schopní identifikovat jakýkoli přístup, úpravu a tisk všech dokumentů v systému. Administrátoři mají také k dispozici kompletní historii práce s dokumenty všech uživatelů a mohou autorizovat přístup uživatelů k jednotlivým dokumentům.

Poslední verze Therefore také obsahuje certifikaci softwaru NetApp SnapLock, který je předním řešením pro ukládání a uchování dokumentů podle všech platných norem.

Roman Dvořák, Solution Business Consultant Canon CZ, říká : "Tradiční nástroje na uchovávání dat uložené informace automaticky mažou po uplynutí jejich životnosti. To ale nikdy stoprocentně nezaručí, že byly spolu s nimi smazány i všechny zálohované kopie. Znamená to, že společnosti si uchovávají kopie citlivých informací o svých zákaznících, klientech nebo o sobě samých. Porušují tím tak zákon o uchovávání informací a vystavují se možným významným sankcím a pokutám. Therefore zajistí, že všechny kopie a jiné verze těchto souborů budou smazány spolu s originály."

NetApp SnapLock certifikát zajistí, že soubory v systému Therefore a Write Once Read Many (WORM) soubory jsou bezpečně archivovány a po uplynutí jejich životnosti vymazány v souladu s legislativou i firemní politikou.

Roman Dvořák pokračuje : "Životní cyklus dokumentu nekončí v okamžiku vytisknutí nebo archivace. Obchodníci jsou právně zodpovědní i za vhodné a bezpečné zlikvidování některých specifických informací."

Poslední verze Therefore je plně kompatibilní s nejnovější generací tiskové platformy Canon imageRUNNER ADVANCE a s ostatními přístroji řady iR. V současnosti je k dispozici na všech trzích západní Evropy.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 23. prosince 2009 - středa, čteno 2184x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články Canon CZ s.r.o.

Nové inkoustové multifunkce PIXMA typu v...

Profesionální digitalizační služby CoE-I...

Nová řada tiskáren MAXIFY pro malou a do...

Prvotřídní - i oboustranný tisk na flexi...

Průmyslové kamery pro práci při špatných...

Rychlý firemní tisk v profesionální kval...

Jednoduchý velkoformátový tisk pro práci...

Nové šekové skenery imageFORMULA

Digitalizace dokumentů a automatické zpr...

Cashback až 5000 Kč na vybrané produkty ...

Nová multifunkční zařízení i-SENSYS zpří...