logo Canon CZ s.r.o.

Zimní cashback, akce na zrcadlovky EOS a nové objektivy

Využijte příležitost získat až několik tisíc zpět při nákupu vybrané techniky Canon, která zahrnuje 33 různých produktů. Noví majitelé vybraných zrcadlovek EOS získají jako dárek karbonový stativ a stativovou hlavu.

Společnost Canon spustila pro své zákazníky v České republice a na Slovensku zimní promo akci na vybrané zrcadlovky, bezzrcadlovky, kompaktní fotoaparáty, videokamery, blesk a tiskárny. Celkem se akce týká více než třiceti produktů.

Zákazníci mohou při nákupu některého z nich do 31. 1. 2018 ušetřit až 8000 Kč. Finanční úspora ale není jediný bonus, protože k většině produktů jejich noví majitelé obdrží ještě voucher na datový prostor o velikosti 100 GB na úložišti irista nebo Lifecake.

Pro získání nároku na vrácení části peněz po zakoupení vybrané techniky v rámci akce Zimní cashback se zákazníci v Česku musí registrovat na stránkách canon.cz/zimnicashback, na Slovensku pak na stránkách canon.sk/zimnycashback. A to nejpozději do 28. 2. 2018.

K zrcadlovkám EOS stativ Manfrotto

Zákazníci, kteří svůj nákup zaregistrují prostřednictvím formuláře na stránkách canon.cz/eospromo (na Slovensku canon.sk/eospromo), získají profesionální karbonový stativ a stativovou hlavu značky Manfrotto v hodnotě 9000 Kč (v případě EOS 6D Mark II získají Tripod Manfrotto Befree One v hodnotě 3 790 Kč).

Zájemci o zrcadlovku a dárek musí svůj nákup provést u některého z vybraných prodejců fototechniky. Jejich kompletní seznam lze najít na výše uvedených internetových stránkách.

O dárek lze prostřednictvím webového formuláře žádat až do konce ledna 2018.

Akce se vztahuje na zrcadlovky:

Trvalá akce na objektivy Canon

Souběžně běží trvalá nabídka zvýhodněného nákupu objektivů Canon s názvem Virtual Kit Promotion (canon.cz/lens-promo), kde je podmínkou pro vyplacení cashbacku za zakoupený objektiv také pořízení těla fotoaparátu.

Po nákupu těla fotoaparátu si zákazník tedy může zažádat o cashback v rámci akce Zimní cashback i Virtual Kit Promotion.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 2. listopadu 2017 - čtvrtek

Další články od Canon CZ s.r.o.