logo Canon CZ s.r.o.

Kvalitní a levný domácí tisk

Nové modely TS205 a TS305 z produktové řady tiskáren PIXMA jsou ideální pro domácí uživatele a studenty, kteří ocení malé rozměry, vysokou kvalitu tisku, širokou konektivitu, mnoho funkčních možností a nízkou pořizovací cenu.

Mezi jejich hlavní přednosti tiskáren PIXMA TS205 a TS305 patří snadné používání, WiFi konektivita s možností přímého tisku z chytrých zařízení (model TS305), kompaktní stylový design, tisk fotografií v bezokrajovém formátu 10 x 15 cm a funkce SmartPhone Capture and Copy, která umožní mobilem vyfocenou papírovou předlohu a snímek převést do formátu PDF (model TS305).

Vysoká produktivita i snadná propojitelnost

Canon nové tiskárny navrhl s ohledem na maximální produktivitu i nízké tiskové náklady. Součástí nejnovějších modelů je tak například funkce automatického zapínání a vypínání, která šetří energii i peněženku majitele pokaždé, když se tiskárna právě nepoužívá.

Dostupné jsou i volitelné inkoustové kazety v provedení XL. Například v případě XL kazety s černým inkoustem je výtěžnost oproti standardní variantě větší přibližně o 120 procent. Užitečné jsou i senzory pro detekci vloženého papíru, které šetří čas spojený s jeho ruční výměnou.

Tiskárna TS305 je kompatibilní s technologiemi AirPrint i Mopria a zpřístupňuje tak výhody bezdrátové konektivity. Tisk z chytrého telefonu nebo tabletu již nemůže být rychlejší ani pohodlnější. K dispozici je navíc i aplikace Canon PRINT a podpora služby PIXMA Cloud Link - spektrum funkcí dostupných z prostředí mobilních zařízení je tedy ještě širší a uživatelé mohou snadno tisknout jak své nejnovější selfie snímky uložené na Instagramu, tak například i dokumenty v úložišti Google Drive.

Snadné je i samotné nastavení WiFi a zajištění trvalé konektivity. Canon TS305 podporuje připojení v tradičním síťovém režimu využívajícím router i v režimu přístupového bodu. Tato tiskárna je navíc kompatibilní také s technologií Bluetooth, která společně s aplikací Canon PRINT umožňuje včas informovat o případných chybách nebo problémech.

Navíc dokáže uživatele navést na odpovídající kapitolu v on-line příručce, která nabídne přesný postup pro snadné a rychlé vyřešení vzniklé situace.

Z části i multifunkční zařízení

Canon TS305 není jen tiskárnou. Ve spojení s aplikací Canon PRINT se jedná o multifunkční zařízení, které dovoluje snadné kopírování dokumentů. Funkce Smartphone Capture and Copy umí pomocí chytrého telefonu pořídit snímek jakéhokoli dokumentu, od jízdního řádu autobusové linky až po vyúčtování služeb za dodávku energií, a převést ho do formátu PDF.

Takové soubory pak lze jednoduše ukládat, sdílet i tisknout. Digitalizaci usnadňuje i speciální mřížka, která se nachází na vrchní straně tiskárny a zajišťuje přesné umístění fotografovaného dokumentu. Díky mřížce může aplikace získaný obrázek přesně vyrovnat a dát tak výstupu profesionální podobu i ve chvíli, kdy byl snímek pořízený s nakloněným telefonem.

Bez povšimnutí by neměla zůstat ani aplikace Canon Message in Print, která umožňuje do tištěných fotografií vložit neviditelné zprávy - například přání k narozeninám nebo video na YouTube.

Takovou zprávu může příjemce fotografie dekódovat právě pomocí svého telefonu.

Bezokrajový tisk

Rádi vzpomínáte nad fotografiemi? Pak asi budete souhlasit, že lépe vždy vypadají snímky bez okrajů, zejména pak v případě formátu 10 x 15 cm (4 x 6 palců). S nejnovějšími modely PIXMA je tisk takových fotek velmi snadný a pohodlný i u vás doma. Tiskárny TS205 i TS305 jsou navíc opravdu rychlé, takže tisk fotografie zvládnou za pouhých 65 sekund.

Kvalita tisku je v případě modelů TS205 a TS305 dokonalá, a to i díky originálním inkoustům značky Canon. Ostrost tištěných textu zajišťuje černý pigmentový inkoust, zatímco nejživější barvy inkousty na bázi barviva.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 6. prosince 2017 - středa

Další články Canon CZ s.r.o.

Nabídka zaměstnání Canon CZ s.r.o.