logo Canon CZ s.r.o.

Nové modely multifunkčních tiskáren imageRUNNER ADVANCE

Tiskárny Canon imageRUNNER ADVANCE C256i, C356i a C356P mají vynikající obrazovou kvalitu, zdokonalují pracovní postupy a snížují celkové náklady na tisk ve firmách a institucích bez rozdílu velikosti. Zařízení budou k dispozici od od 1. 11. 2017.

Modelové série imageRUNNER ADVANCE C256 a imageRUNNER ADVANCE C356 vychází z úspěšných multifunkčních zařízení imageRUNNER ADVANCE C255 a imageRUNNER ADVANCE C355.

Představují moderní koncepci typu "vše v jednom" určenou pro firemní prostředí, kterým mohou nabídnout rychlost tisku až 35 stran za minutu.

Multifunkční zařízení imageRUNNER ADVANCE C256 a imageRUNNER ADVANCE C356 budou v prodeji na všech obchodních místech společnosti Canon a u vybraných evropských distributorů od 1. 11. 2017.

Nejnovější modely disponují snadno použitelným barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 25,7 cm (10,1 palců) a díky kompaktnímu designu se skvěle hodí jak do domácích kanceláří, tak i do středně velkých firem i velkých kancelářských budov.

Modelové série imageRUNNER ADVANCE C256 a C356 těží i ze spojení technologie zpracování barevného obrazu V2 s vylepšeným tiskovým válcem a s novými tonery CS. Díky tomu mohou nabídnout lepší trvanlivost dokumentů i stabilitu barev.

Špičkové výstupy konzistentní kvality zaručují i při velkoobjemovém tisku. Nechybí ani řada vylepšení pro tvorbu profesionálních výstupů - mezi tyto funkce a vlastnosti šetřící čas patří například třídění nebo sešívání.

Zařízení z modelových sérií imageRUNNER ADVANCE C256 a C356 jsou dostatečně univerzální. Díky kompatibilitě s platformou uniFLOW pro centralizovanou správu tisku i skenování napříč celým tiskovým prostředím je lze využít jako základ řešení pro bezproblémovou práci s dokumenty.

Uživatelé ocení i podporu mobilního tisku, která dovoluje tisk i skenování na cestách a zvyšuje produktivitu práce s dokumenty. Díky přímému bezdrátovému připojení lze využívat řadu mobilních aplikací a technologií, jako je například Canon PRINT Business, Apple AirPrint a Mopria.

Součástí nových modelů je také software Universal Login Manger (ULM), který zjednodušuje správu nákladů i bezpečnostních tiskových politik. A nechybí ani pokročilá skenovací funkcionalita, která vedle řízení přístupu nabízí také sdílení dokumentů v různých cloudových službách včetně Google Drive, Evernote nebo Dropboxu.

Nová multifunkční zařízení podporují nejnovější bezpečnostní standardy a opatření včetně šifrování pevného disku, filtrování IP a MAC adres, protokolu IPSEC nebo nového způsobu autentizace v bezdrátových sítích a splňují i podmínky certifikace dle standardu Common Criteria.

Zařízení z modelových sérií imageRUNNER ADVANCE C256 a imageRUNNER ADVANCE C356 tak výrazně zjednodušují správu a vynucování bezpečnostních nastavení i politik.

Nejnovější modely se mohou pochlubit prvotřídní spotřebou elektřiny (Typical Electricity Consumption, TEC) - energetická náročnost v režimu spánku je pouhých 0,8 wattů. Jejich design je zaměřeným na udržitelný rozvoj - při výrobě nových multifunkčních zařízení využívá Canon recyklované materiály i bioplasty a minimalizuje tak dopady na životní prostředí.

Všechny novinky navíc získaly i certifikát Energy Star a úspěšně prošly nejnovější velmi náročnou certifikací Blue Angel.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 25. října 2017 - středa

Další články od Canon CZ s.r.o.