logo Canon CZ s.r.o.

Průmyslové kamery pro práci při špatných světelných podmínkách

Canon Europe ve spolupráci se společnostmi Digital Barriers, Ipsotek a Intelico představuje na londýnském veletrhu IFSEC International osm nových kamer pro situace se špatnými světelnými podmínkami.

Canon na veletrhu IFSEC International uvádí osm nových kamer, ideálních pro nasazení ve vnitřních i venkovních prostředích. Své využití tyto kamery najdou v rámci kritické infrastruktury, dopravy, městského dohledu i státní správy. Mezi špičkové funkce a vlastnosti patří široký zorný úhel i skvělé výstupy při špatném osvětlení, včetně věrné reprodukce barev.

Nové kamery tak umožňují pořizovat velmi detailní záběry v různých světelných podmínkách. Kromě bezpečnosti je další výhodou rovněž bezproblémová integrace s platformami VMS pro správu video obsahu - zákazníci tak mají k dispozici například analýzy chování nebo pokročilou správu budov.

V rámci veletrhu IFSEC International představí Canon vysokou kvalitu produktů a služeb z oblasti zpracování obrazu a širokou škálu technologických vylepšení.

Jsou to především:

Návštěvníci veletrhuI FSEC International, který se koná v Londýně ve dnech 21. - 23. 6. 2016 - konferenční centrum ExCel, uvidí i nedávno představenou vysoce citlivou síťovou kameru VB-M50B, která se může pochlubit vynikajícím výkonem při špatných světelných podmínkách, obzvláště pak u nejdelší ohniskové vzdálenosti.

Tato kamera tak nabízí čisté zobrazení s velmi dobře prokreslenými detaily i v případě vzdálenějších objektů. Přímo na stánku značky Canon budou navíc partneři demonstrovat sílu společných integrovaných řešení a zdůrazní zejména možnosti jejich uplatnění v široké škále situací, které úzce souvisí s nejnovějšími požadavky a trendy tohoto odvětví.

Zákazníci i systémoví integrátoři se navíc mohou na stánku společnosti Canon setkat s technickými specialisty a odborníky na rozvoj prodejních kanálů, kteří rádi zodpoví jakékoliv dotazy.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 23. května 2016 - pondělí

Další články Canon CZ s.r.o.