logo Canon CZ s.r.o.

Jednoduchý velkoformátový tisk pro práci s technickou dokumentací

Canon Europe představuje čtyři nová monochromatická velkoformátová zařízení Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550 s určením pro odvětví architektury, strojírenství, stavebnictví a výroby.

Nejnovější řada Océ PlotWave v sobě spojuje robustní design s profesionální kvalitou černobílého tisku. Díky použití technologie Océ Radiant Fusing trvá probuzení z režimu spánku a vytištění první stránky pouze 30 sekund, což uživatelům ušetří až hodinu denně a sníží náklady na energii na polovinu oproti srovnatelným systémům.

Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550 jsou již dostupné v regionu Evropy, Středního Východu a Afriky.

Řada Océ PlotWave 450/550:

Řada Océ PlotWave 345/365:

Pro maximalizaci efektivity mohou uživatelé používat barevný skener a kopírovat dokumenty během tisku. Zařízení rovněž podporují Océ Publisher Select 2, což jim umožňuje současně vytvářet, tisknout a spravovat více sad technické dokumentace.

Funkce náhledu "What You See is What You Print" upozorní na potenciální chyby ještě před vytištěním a zjednodušuje změnu nastavení pro získání přesných výsledků. Plně integrovaná, volitelná on-line skládačka Océ pro Océ PlotWave 450/550 na stisknutí tlačítka generuje profesionálně složené dokumenty.

Základem nových zařízení je použitelnost a jednoduchost. Součástí je i Océ PlotWave ClearConnect - intuitivní dotykový displej, který pracuje jako tablet - zajišťující snadné zvýšení produktivity.

Uživatelé těží rovněž z plné integrace do cloudu a z funkce mobilního tisku, díky které mohou tisknout dokumenty z tabletů, počítačů nebo smartphonů s využitím Océ Mobile WebTools.

Podpora až čtyř tiskových rolí umožňuje pracovním týmům nepřetržitě dodávat vysoce kvalitní technickou dokumentaci s méně odstávkami kvůli výměně tiskových rolí.

Bezpečnost a efektivita 

Nové systémy Océ PlotWave nabízejí funkce pro zvýšení zabezpečení tiskového prostředí, jako je například podpora čipových karet a Secure Login, s cílem pomoci firmám lépe chránit jejich duševní vlastnictví a podnikový majetek. Důvěrné informace jsou dále chráněny vestavěnou platformou Windows 8 a také díky kontroléru Océ POWERsync.

Nová zařízení mohou být snadno integrována se současným hardwarem a softwarem včetně uniFLOW, platformy společnosti Canon pro řízení tisku.

Profesionální kvalita

Nová generace technologie Océ Radiant Fusing poskytuje vysoce kvalitní dokumenty, které vydrží intenzivní využití uvnitř i venku. Díky technologii Pico Printing s vysokým rozlišením 1200 x 600 dpi jsou nová zařízení ideální pro CAD prostředí, kde je důležitý každý detail.

Rozšíření o technologii Océ Image Logic umožňuje brilantní reprodukci tenkých linek, stejně jako kompenzaci záhybů a světlých barev pro produkování špičkových výsledků při kopírování a skenování.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 12. května 2016 - čtvrtek

Další články Canon CZ s.r.o.