logo Capsa-Premier.cz, s.r.o.

Vánoční soutěž Úschovna.cz a mojeID

Portál pro bezplatný přenos objemných datových zásilek Úschovna.cz pořádá ve spolupráci s CZ.NIC předvánoční soutěž. Při registraci na mojeID přes server Úschovna.cz dostane každý zaregistrovaný uživatel flashdisk zdarma a může získat i externí disk s velkou kapacitou.

mojeID je autentizační služba, která poskytuje zabezpečené přihlašování pro internetové služby bez nutnosti sdělování osobních údajů nikomu jinému než službě mojeID. Služba mojeID je spuštěna již od 26.10. 2010 a neustále roste počet jejich uživatelů i webů, které přihlašovací systém podporují.

Službu mojeID je pro koncové uživatele zdarma - hlavními výhodami systému jsou snadná registrace a přihlašování, ověřené kontaktní údaje uživatelů a bezpečnost uložených dat.

Server Úschovna.cz, který jako jeden z mnoha podporuje tento způsob přihlašování, připravil spolu se službou mojeID akci, při které každý nově zaregistrovaný uživatel získá zcela zdarma 4GB USB pameť.

Každý 111tý registrovaný navíc také externí 1TB harddisk. Soutěž trvá do konce roku 2012, anebo do dosažení 10000 uživatelů.

"Myšlenka lepší kontroly osobních údajů se nám velice líbí. I na Úschovně.cz dodržujeme maximální důvěrnost všech dat, které nám naši uživatelé svěří. Proto jsme se rozhodli tuto službu podpořit a zároveň našim uživatelům zpestřit předvánoční období malým dárkem", řekl k akci jednatel společnosti Jan Raab.

Tato akce poběží do konce prosince 2012 a všichni zúčastnění budou odměněni.

Další články k tématům - mojeID - server - soutěž - vánoce - zdarma - Jan Raab

Článek Capsa-Premier.cz, s.r.o. ze dne 29. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od Capsa-Premier.cz, s.r.o.