logo Capsa-Premier.cz, s.r.o.

Zálohování objemných dat na capsa.cz

Uživatel Capsa.cz automaticky získává 11 GB prostoru zdarma při registraci. Každý další 1 GB vychází na 1 Kč měsíčně. Capsa.cz se tak stává zajímavou alternativou k zahraničním cloudovým úložištím.

Capsa.cz spouští novou službu pro ukládání objemných dat pro běžné uživatele. Tato novinka tak doplňuje služby, které Capsa.cz již dlouho poskytuje firmám. Úvodních 11 GB získá koncový uživatel zdarma, k tomu aplikaci pro jednoduché a především bezpečné zálohování svých dat na vlastní účet na serveru. Online zálohování nabízí v základu nejméně o 4 GB více místa, než podobné známé služby.

Capsa nabízí v této nové verzi 11 GB kapacity zdarma. Pro náročnější uživatele jsou dále připraveny balíčky 44 GB, 200 GB, 600 GB, 2 TB a 8 TB, a to za velice příznivou cenu 1 Kč za 1 GB včetně DPH měsíčně. Uživatelé tak mohou prostor využít k zálohování objemných dat, jako jsou grafické podklady, zvukové nahrávky, nekomprimované fotografie či nejrůznější videa.

Aplikace Capsa pro průběžné zálohování

Ze zkušeností provozovatele serveru Capsa.cz vyplývá, že největším problémem běžných uživatelů je bezpečné zálohování osobních dat. Až překvapivě vysoké procento uživatelů zálohování velmi podceňuje, a často tak o velmi cenná data přichází. Jde o případy změny pracovního notebooku, zablokování přístupu, zapomenutí hesel k úložišti, ztráty USB disků, nechtěné výmazy e?mailů s osobními daty, nebo méně časté, ale o to bolestnější havárie harddisků v počítačích.

"Je překvapivé, kolik lidí v dnešní době ještě nemá vyřešeno zálohování svých dat. Přitom přijít o ně je tak snadné", vysvětluje hlavní směr nové Capsy Jan Raab, manažer portálu. "Proto jsme vyvinuli aplikaci pro Windows, díky níž je kompletní zálohování dat otázkou několika minut. Jednoduchou instalaci zvládne opravdu každý."

Nová aplikace Capsa.cz proto nabízí jednoduché řešení i pro běžné uživatele. Aplikace se po nastavení sama stará o průběžné zálohování vybraných složek na cloudové úložiště.

Navíc přes webové rozhraní v Capse uživatelé najdou nejen kompletní zálohu dat, ale i starší verze svých souborů.

Další články k tématům - cloud - fotografie - notebook - server - tarif - úložiště - zdarma - Jan Raab

Článek Capsa-Premier.cz, s.r.o. ze dne 28. března 2013 - čtvrtek

Další články od Capsa-Premier.cz, s.r.o.

Capsa.cz je nejrychlejší český cloud pro správu dokumentů

Zálohování objemných dat na capsa.cz