logo Casablanca INT s.r.o.

Casablanca INT oznámila koupi společnosti Netway.CZ

Společnost Casablanca INT s.r.o. oznámila koupi společnosti Netway.CZ s.r.o., která proběhla v říjnu 2009. Smlouva byla oficiálně uzavřena 1.10. 2009, a od tohoto data vlastní Casablanca INT 100 % podíl firmy Netway.CZ se všemi jejími závazky.

V průběhu uplynulého měsíce obě strany pracovaly na sjednocování některých technických a obchodních procesů a informování zákazníků společnosti Netway.CZ o nových skutečnostech.

K akvizici došlo na základě dlouhodobé spolupráce obou subjektů, kdy se po vzájemných jednáních dohodlo vedení společnosti Casablanca INT s majitelem Netway.CZ na převzetí 100 % podílu v jeho firmě.

"Tento krok znamená růst nejen pro samotnou Casablanca INT, ale přinese nemalé výhody i klientům Netway.CZ. Přínosem je zejména rozvoj služeb v síti Netway; stávajícím zákazníkům se na základě zdrojů Casablanca INT otevírá více možností. Jedná se především o široké portfolio kvalitních a cenově dostupných služeb v rámci komplexního řešení telekomunikací na jedné platformě", oznámil Martin Kanda, ředitel společnosti Casablanca INT.

Dosavadní vedení Netway.cz i nadále spolupracuje s Casablanca INT na dalším rozvoji a propojení obou sítí. Technická podpora všech klientů je bez problémů zajištěna v plném rozsahu, kdy veškeré technické a servisní požadavky i případné problémy řeší a zajišťuje s účinností ode dne 2. listopadu 2009 non-stop helpdesk Casablanca INT, přičemž kontaktní údaje na tuto technickou podporu zůstávají pro klienty Netway.CZ nezměněny.

Následující rok, rok 2010, proběhne ve znamení technického rozvoje a příprav k definitivnímu sloučení obou firem, které přispěje společnosti Casablanca INT k růstu na telekomunikačním trhu v ČR. Očekává se, že tato akvizice zvedne předpokládaný obrat Casablanky za rok 2009 přibližně o 5 %, tedy z avizovaných 140 mil. Kč na 147 mil. Kč.

"Bývalý management společnosti Netway.CZ vybudoval ve firmě za dobu její existence zajímavé hodnoty a směry, ve kterých chceme i nadále pokračovat. I díky tomuto kroku můžeme pokračovat v načatém růstu a rozvoji Casablanky a posilovat naší pozici na českém telekomunikačním trhu. Koupě společnosti Netway.CZ je pouze první z řady plánovaných akvizicí. V příštím roce hodláme v investicích do nákupů dalších telekomunikačních společností pokračovat, samozřejmě ruku v ruce s vlastním rozvojem", doplnil za Casablanca INT její ředitel Martin Kanda.

Další články k tématům - Casablanca - Netway - Martin Kanda

Článek Casablanca INT s.r.o. ze dne 16. listopadu 2009 - pondělí

Další články od Casablanca INT s.r.o.

Casablanca INT oznámila koupi společnosti Netway.CZ

Casablanca INT oznamuje hospodářské výsledky za rok 2008

Čeká Vás operace? Víte co urychlí hojení?
profesionální účetní systém MRP-K/S. Časově omezená verze ke stažení zdarma.
Jak lépe najít zápasy pro vsazení? Vytvořte a ověřte si strategii sázení.