logo CCV, s.r.o.

Michal Navrátil, nový vedoucí vývoje CCV Informační systémy

Novým vedoucím vývoje divize CCV Business Solutions se stal Michal Navrátil. Tým business konzultantů současně posiluje Miloš Šilhan a interním auditorem celé společnosti je od května Roman Rous.

Michal Navrátil - vedoucí vývoje divize CCV Business Solutions

Michal Navrátil (45 let) působil uplynulé dva roky v CCV Informační systémy ve funkci business konzultanta, kde se podílel na významných projektech v oblasti prodeje stavebninových materiálů a velkoobchodních firem (projekty Pro-Doma, Gaston, Aqaucentrum aj.). Přešel sem z pozice projektového manažera v Performance, kde se staral o přípravy a realizace projektů implementace Navision. Stejnou roli měl i u předchozího zaměstnavatele AutoContu CZ. Ještě předtím působil jako vedoucí divize podnikových informačních systémů v TG Numic CZ a ve vedení společnosti Kompas.

Michal Navrátil, je ve své nové roli vedoucího vývoje divize CCV Business Solutions zodpovědný za rozvoj klíčových produktů v této oblasti. Jedná se především o podnikové informační systémy postavené na bázi Microsoft Dynamics ERP, Microsoft Dynamics CRM a související specializovaná oborová řešení, zejména CCV Řízený sklad a CCV Stavebniny.

"Jsem rád, že nad rozsáhlým produktovým portfoliem s přesahem do státní správy a oblasti e-business mohu pracovat s tak zkušeným týmem vývojářů. Věřím, že si naše řešení udrží a do budoucna dále posílí svůj kredit postavený na znalosti potřeb zákazníka," komentuje svůj firemní posun Michal Navrátil.

Michal Navrátil vystudoval Fakultu elektrotechniky na VUT v Brně, obor Telekomunikační technika. Poté následovalo postgraduální magisterské studium na Sheffield Hallam University ve Velké Británii.

Mološ Šilhan - business konzultant

Podobné ambice má i nově příchozí business konzultant Miloš Šilhan, který na stejné pozici doposud působil ve společnosti Infinity. Miloš Šilhan (43 let) se v oblasti informačních systémů pro střední a velké společnosti pohybuje již více než 15 let a s produktem Microsoft Dynamics (dříve Navision) má také řadu zkušeností. Před nástupem do CCV Informační systémy působil jako business konzultant ve firmě Infinity, kam přešel z pozice ředitele oddělení implementací Microsoft Dynamics ve společnosti Cígler software. Ještě předtím působil přímo jako produktový specialista ERP systému Navision ve společnosti Microsoft (Microsoft Business Solutions). Jeho úkolem byla údržba produktu a rozvoj a školení implementační metodologie Navision. Miloš Šilhan je absolventem VUT Brno, obor roboty a manipulátory. Mezi jeho záliby patří mototuristika.

 "V oblasti podnikových informačních se pohybuji již více než 15 let a mohu zodpovědně prohlásit, že CCV Informační systémy si kvalitou svých řešení získala výjimečnou pověst, která byla potvrzena řadou získaných ocenění," komentuje své oborové zkušenosti Miloš Šilhan, a dodává : "V oblasti vertikálních řešení šitých přímo na míru jednotlivým oblastem, jako je logistika, potravinářství, stavebniny, ale i dalších vidím obrovskou příležitost, jak se dostat blíže k zákazníkům a splnit jejich skutečné požadavky na informační systém."

Ing. Roman Rous - auditor společnosti

Ing. Roman Rous (44 let) je absolventem Fakulty elektrotechnické (Vysoké učení technické v Brně). Na pozici manažera controllingu společnosti přechází po patnácti letech působení v divizi CCV Business Solutions. Ve společnosti CCV Informační systémy pracuje celkem 15 let od roku 1996, v minulosti působil na pozicích senior programátora a ředitele sekce systémů Navision. Mezi jeho zájmy patří zejména hudba a ochotnické divadlo.

Článek CCV, s.r.o. ze dne 11. května 2010 - úterý

Další články od CCV, s.r.o.